24 Altı Kesilmiş Saç Kesimi + Adam Saç Stilleri (2019 Güncelleme)

Erkekler için alttan kesilmiş saç stilleri, daha uzun bir üst ve traşlı yüzleri olan bir pomp ve pufun çağdaş bir versiyonudur. Bu epik saç modeli için tasarımların çeşitliliği ve benzersizliği, çağdaş erkekler için en popüler kesimden birinin sebebi.

Tıraşlı taraf, üst yele için bolca oranda hacim ve kesinlikle her uzunlukta ve saç tipinde çalışabilen şaşırtıcı kontrast sunar.

Saçınızı organik olarak bırakma yada parlak ve pürüzlü ve dağınık bir görünüm için jel ve pomad şeklinde ürünler kullanma seçeneğiniz var!

Her adamın bu stille ilgili en sevilmiş olduğu bölüm oldukça yönlülüğü – günlük kullanımda yada resmi bir iş tarzında olsa bile, her an tam anlamıyla giyebilirsin. Bu hakkaten mükemmel kesimin pek oldukça mükemmel varyasyonu var!

İşte berberinizi görmeden ilkin bu yılki en havalı adam kesim saç kesimi ve saç stillerinin bir sıralaması. 👊

Side Swept Adam Alt Kesimi

Yan süpürüldü alttan kesme

Instagram (@kiki_cuts) Instagram Profilini Görüntüle

Bu hakkaten mükemmel tarafı deneyin, bizi griye bağlayan alttan kesilmiş saç stilini görün! İnanılmaz boyut hakkında konuşun!

Popüler Tarak Üstü

Popüler Tarak Üzeri

Instagram (@brihanna_jayde) Tarafindan Çekilen Garip Fotograflari Görüntüle brihanna_jayde

Bu, traşlı tarafların sağlamış olduğu kontrasttan yararlanan görkemli bir biçim. Bir hipster vibe için muhteşem.

Çağıl Quiff

Modern Quiff

Instagram @fabaobarber Hesabındaki Resimleri

Size bir kopukluk ve bir konik solgunluk kesim ile üzerine kalınca siyah saçları göstermek! Daha taze ve zarif bir görünüm elde edersiniz!

İnce Saçlar İçin Çağıl Asya Kesimi

İnce Saçlar için Modern Asya stili

Instagram (@barber_linshuyun) Instagram Profilini Görüntüle

Klasik bir oluşturulan ile stilize edilmiş ve sert bir yan parça ile bağlantısı kesilmiş olan bu alttan kesilmiş saç kesimi, sahibine hakkaten bir beyefendiye ustalaşmış bir vibe verir.

Man Bun Saç

Man Bun saç modeli

@ Jaymac22_ Instagram Hesabındaki @

Uzun bir saçı keskin bir orta solma ile eşleştirin ve ne elde edersiniz? Süper ince bir yenilikçi vibe!

Sakallı Hipster saç kesimi

Sakallı Hipster saç kesimi

Instagram (@nurii_b) Instagram Profilini Görüntüle

Koca bir sakalın yanı sıra yan kısmı olan cilalı bir taşıyıcı, beyefendilerin taze görünmesini sağlar.

Dağınık adam seçimi

Dağınık erkek tarzı

Instagram (@cavemanbarber) Tarafindan Çekilen Garip Fotograflari Görüntüle cavemanbarber

Muntazam ve touslanmış bir saç karışımı – bu alt kesim, biçim vermede oldukça yönlülük sağlar ve temiz yüksek solması sebebiyle fark edilmesini sağlar.

Son Moda Bağlantısız Alt Kesim

Son Moda Bağlantısız Alt Kesim

Instagram (@ barber.aa) Instagram Profilini Görüntüle

Keskin bir cerrahi çizgiye haiz muhteşem fırçalanmış saç, şık ve zarif bir görünüm elde etmek için çağdaş ve klasik özellikleri bir araya getirir.

Başar Konik Kesim

Başar Konik kesim

Instagram (@_carlosthebarber) Instagram Profilini Görüntüle

Kademesiz soluklaşarak kısa kenarlarınız ve mükemmel bir üst saçınız içinde coşku verici bir kontrast yaratın. Berber Kevin, korkak yenilikçi görünümü tamamlayan bu gümüş saç modelini yarattı. Bunun şeklinde erkekler için kısa kesilmiş saç modeli oldukça popüler hale geldi.

Düşük Fade Saç

Düşük Fade Saç

Instagram (@andrewdoeshair) Instagram Profilini Görüntüle

Kulaklarınıza yaklaştığınızda dağınık saçlarınızı daha da vurgulayın. Bu, doku bitirmek istediklerinde havalı adamların modaya uygun tarzıdır.

Klasik Saç Kesimi

Klasik saç kesimi

Instagram (@ barbeariareidavi_1) Instagram Profilini Görüntüle

Tüm zamanların en sevilmiş olduğu saç kesimi ile efsanevi bir görünüm kazanın. Temiz ve keskin bir tıraş bu dope saç stilini elde etmenin anahtarıdır. Bu klasik alttan kesme, ufak değişimler meydana getirilen herhangi bir vaka için stillendirilebilir.

Solmaya Gizle

Solmaya Gizle

Instagram (@heatherlynnstyle) Instagram Profilini Görüntüle

Stylist Heather tarafınca temiz fakat dokulu bir kesim hakkaten oldukça yönlü ve yerinde bir görünüm üretti. Üstünde uzun bir saç bulunan, bir combover, yan kısmı yada dağınık bir seçimi tercih edebilirsiniz.

Eşi olmayan Adam Tarafı

Eşsiz Yan Parça

Instagram (@lankellyk_hair_design) Instagram Profilini Görüntüle

Şık saçlarınızı traşlı yüzlerle zirveye çıkarın. Dağınık ve ayrılmış biçim, bu görünüm çağdaş ve etkisinde bırakan görünüyor.

Yaratıcı Mohawk

Yaratıcı Mohawk

Instagram (@tailorfade) Instagram Profilini Görüntüle

Kolay bir çizgi emek vermesi eklemek, limiti hakkaten solmaya itebilir! Berber Trevor yaşam veren ve orijinal kesimi tamamlayan bir şey yarattı.

Havalı Pompadour

Havalı Pompadour

Instagram (@mateusmetzler) Instagram Profilini Görüntüle

Muhteşem şekilde solmuş kısa kenarlar üst saçı gösterir ve herhangi bir havalı stilin ilgi odağı olmasını sağlar. Koyu renkli köklere haiz sarı saçlı olmak, genel yenilikçi ortamı da tamamlar.

Dope Faux Hawk

Dope Faux Hawk

Instagram (@raduvitca) Instagram Profilini Görüntüle

Bu havalı saç modeli en üst saça tüm dikkatini verir ve bunu temiz ve keskin bir halde sivrilen taraflardan daha iyi yapmanın yolu.

Dalgalı Saçlar İçin Uzun Kesim

Yoldam yaratıcısı Q&A, Nikki Probasco
Haiz & Saç Sanatçısı @ Opal Onyx Hair Studio, Tempe, AZ’te

Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu orta soluklu adamların yaramazları oldukça taze bir gençlik tarzıdır. Bu hususi kesim ile ilgili en havalı şey üst kısımdaki darmadağınık görünümdür ve bakım gerektirmez. Hem de oldukça yönlüdür ve temiz kesimli bir görünüm için çağdaş bir pompadour’a biçim verebilir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Biçim vermek için bazı ürünler kullanın. Mutlak favorilerimden biri Kevin Murphy hattından Free Hold. Minik bir parlaklığa haiz esnek bir tutuş yaratmaya destek verir ve uçucu yağlar kokusunu oldukça daha iyi hale getirir!

Sert Taraflı Saç Parçası

Yoldam yaratıcısı ile soru-cevap, Adrian Hernandez
Lisanslı Kuaför @ Country Club Kuaför Salonu, Escondido, CA


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu klasik bir alt kesimi ve bir iş sadece gündelik saç kesimi türüdür. Bu genç işadamlarında iyi görünüyor. Daima bunun şeklinde alt stilleri, içeri girdiklerinde ne istediklerini hakkaten bilmeyen birisine tavsiye ederim. Pek oldukça insan cilt göstermek istemiyor, bu yüzden bir gölge solması devamlı yoludur. Alttaki # 1 ile adım atar ve # 2’ye kadar kaybolur. Bu kesimdeki en havalı kısım şekillendirmedir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Müşterilerim oldukça fazla saçla ulaştığında ve bunu değişiklik yapmak istediklerinde bu benim önerim. Bu saç bu görünüm için mükemmeldi şu sebeple düz ve tam olarak doğru kalınlıktaydı. Kıvırcık olan biri bu görünüme kavuşabilir sadece dönemin girmesi gerekebilir. Üflemeli ve gerekirse düzeltmeleri gerekirdi. Kıvırcık alttan kesim, adam saç stilleri için extra hareket sağlar.

Kullanabileceğiniz birçok ürün var. Satın alan ıslak, sert bir görünüm isterse o vakit sıkı bir tutun ile bir pomad tavsiye ederim. Naturel görünmesini sağlamak ve birazcık dağınık hale gelirse ellerini üstünden geçirebilmek isteyen biri için hafifçe bir macun tavsiye ederim.

Kalınca Saçlar için Fade

Kalın Saçlar için Fade

Yoldam yaratıcısı Q&A, Natalia Molenda
Stilist @ Chop! _ Montrose, İskoçya’da


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu, her iki tarafta da çökmeden ileri hareket üretmek için kafi uzunlukta kalan bağlantısız bir stildir. Yanlarda iki numaralı bekçi kullandım ve bir tanesine çarptım.

Saçları oldukça düz olduğundan geniş bir diş tarağı kullanıyorum ve kuronda hiçbir koruma yok. Üstünü kestiğimde kafi uzunlukta tutuyorum böylece asansör ve doku üretebiliyorum. Doku dilimleme ve usturayla elde edilir. Bu biçim ıslak saça uygulanan ve kurumuş mat kil ile tamamlanır. Fazladan doku ve kaldırma için birazcık Affinage harikası toz uygularım.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu görünüm en oldukça tekstüre alan kalınca saçlı birisine uygundur. Matt Clay ve Dust’ın kullanılmasını tavsiye ederim. İdeal olarak, bunu giyen şahıs kendinden güvenli olmalı ve kim bilir çağdaş bir görünümün arzu edilmiş olduğu bir işte çalışmalıdır.

Belirli bir satın alan uzun süreden beri bana geldi ve saçını bu şekilde giymeyi seviyor. Bağlantısız bir yoldam talep eden oydu ve onu çekecek malikanesi var.

Uzun Saçlar İçin Yanan Kesim

Yoldam yaratıcısı, Brittany Alamillo ile soru-cevap
Balayage Uzmanı @ Union Salon Cenup Pasadena, CA


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Ben bu görünüşe adam ışıklarını ve adam topuzunu diyorum! Temel olarak, ona bir balayage verdim ve oldukça bordo gül rengiyle tonda. Bu kesim için, kesme makinesini alt kısmını ve kenarlarını kestik ve sonrasında makaslarla saçlarının geri kalanına bir süs verdi. Bu görünümdeki en havalı şey sandalyemde renk için daha çok adam sahibi olmak!

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Kendine ilişkin. Renkli saçlara haiz olmak yürekli bir ifadedir, bu yüzden görünüşe hazır olun. Ek olarak, renkli saçlar hepimiz için değildir. Yaşam tarzınızı göz önüne alarak, iş, gider ve sabahları şekillendirme zamanı renk düşünürken bir zorunluluktur.

Boyalı saçlara, bakire saçlarına gore birazcık daha çok TLC uygulanmalıdır. Renginizin tüm ömrünü isterseniz, sülfatsız şampuan ve saç kremi şarttır. Balayage, renk hayatına adım atmanın güzel bir yoludur. Batırılmış bir görünüm. Balayage, en güzel ve en alçak noktaları görmek için kusursuz olan tüyleri vurguladığınız bir tekniktir. Karışım o denli etkisiz olduğundan daha düşük bakım sağlar şu sebeple bir sınır çizgisi göremezsiniz ve “köklerinize” dokunma gereğini hissetmezsiniz.

Dikenli Saç ile Solmaya

Yoldam yaratıcısı, Logan Wyatt ile soru-cevap
Barber @ Salisbury, NC Adam Kuaför Salonu


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu görünüm, dokulu, bağlantısı kesilmiş bir üst kısmı olan solgun bir cilt. Bu mevzuda en havalı şey temiz ve çağdaş.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Ürün, mobil yoldam ve doku için üretilmiş mat bir kil olacaktı ve şekillendirme, nemli saçları üfleyerek kurutmak ve parmak yada fırça kullanmak suretiyle elde edilebilirdi. Bu yoldam için saç tipi ince ila orta yoğunlukta, düz yada minimum kıvrılma için en uygunudur. Herhangi bir kişilik, bu stili en iyi güvenle uyduğundan giyebilir. Bu, herhangi bir duruma uyan, saç şeklini korumak için taze, temiz, kolay isteyen hepimiz için idealdir.

Kısa Saçlarda Orta Solukluk

Kısa Saçlarda Orta Solukluk

Yoldam yaratıcısı, Tony Avery ile soru-cevap
Berber @ Brothers Berber Dükkanı


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu solgunluğun ne kadar temiz çıktığını seviyorum. Bunu daha kalınca saçlarla karışımın daha iyi bulunduğunu düşünüyorum. Bu adam ordudaydı ve askeri düzenlemelere uygun bir kesim istedi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Berberinize size üst kısmında iki inç uzunluğunda pomad ile koyu ten rengi rengi vermesini açıklayın. Elegance yoldam pomad’ı yeğliyorum, şu sebeple büyük bir tutuş ve kokuya haiz.

Badass Slicked Back Hair

Badass Slicked Back Hair

Yoldam yaratıcısı, Lizet Sanchez ile soru-cevap
Lisanslı Barber @ G’s Kennewick, WA’daki Gents Barbershop’a


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Cilt geçirmez, solmaz (hafifçe düşme) ile bağlantısı kesilmiş, ıslak bir arka kısım. Bu kesim hakkında en iyi şey, gerçekte ne kadar iyi oturmuş olduğu ve geriye uzandığıdır.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Üst yeterince uzun değilse, o da yatıyordu. Ek olarak saç uzama paternleri için başlıklar bu tarzdaki en büyük unsur olma eğilimindedir. Şahsen arkaya doğru iki bacağım var ve bu yüzden saçlarım iyi oturmuyor yada istediğim şeklinde geri taranmıyor.

Alttaki kesim de stillendirmek için günün haricinde bir vakit gerektirir. Çoğu zaman kuvvetli bir beklemeye alma pomad (tercihen su bazlı) ve bir fön makinesi tavsiye ederim şu sebeple harikalar yaratır. Kişilik ve yaşam seçimi söz mevzusu olduğunda, alt kesimi sinirli ve keyifli bir şey olarak görüyorum ve stillendirme için birçok seçenekle mükemmel bir kesim.

Sinirli Cilt Solmaya

Sinirli Cilt Solmaya

Yoldam yaratıcısı, Courtney Ankrum ile soru-cevap
Gelecekteki Ustalaşmış / Talebe @ Paul Mitchell Overland Park’taki Okul Overland Parkı, KS


Bu bakış açısını iyi mi tanım edersiniz?

Bu, her tarafı aydınlatılan kel / cilt rengi solukluktan oluşan bir kesimdir. Ben de sakal kes / temizle ve solmaya başladım.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu bakım açısından oldukça kolay bir saç kesimidir. Yalnız bir miktar jel, köpük ya da poşet koyup geri dökün, ıslak yada kuru. Bu biçim, arzu ettikleri hacmine bağlı olarak, birçok saç dokusu ile beraber gidebilir. Bu biçim yüz şekli ve saç dokusu açısından oldukça yönlü, bu yüzden onu seviyorum! Bu görünüm yapmak benim en sevdiğim sinirli görünüm, fakat rahat bir görünüm istiyorsanız da giyebilirsin. Yalnız birazcık mat pomad yapabilir ve yumuşak ve akıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunu giymenin oldukça değişik yolları var!


About admin

Check Also

Daha MAC Strip Down – Makyaj ve Güzellik Blog

MAC'i seviyorum. 20'li yaşlarımın başına gelinceye kadar Ulta ya da Sephora'ya girdiğimi ya da duyduğumu ...