Bronz ten için 5 çarpıcı saç rengi

Okuma: 0

Yaz yaklaşırken bronz tenine fazlaca yakışacak saç renklerine göz atmaya ne dersin?

Bahar demek değişiklik demek, değişiklik demek yeni bir sen demek! Asla cesaret edemediğin saç rengini denediğin, yeni bölgeler keşfettiğin ve en önemlisi fazlaca eğlendiğin bir yaz olmasını istiyorsan bu 10 çarpıcı saç renginden birini bu yaz kesinlikle denemelisin! İçindeki sana kulak ver ve cesaretini topla. Esasen keşke demektense iyi ki yapmışım demek devamlı daha iyi değil midir?

Lila!

Evet cesaret dedik. Esmer tene fazlaca yakıştığını düşündüğümüz açık mor; doğrusu lila saçlar bu 2019 yaz sezonunda fazlaca trend. Boyatacağım ertesi hafta akıp turunculaşacak diye de dert etme rengini koruması için haftada 1 ile 3 kez saçlarına uygulayacağın mor şampuan saç renginin ömrünü 3 katına çıkaracak.

Turuncu!

Sıcak tonlar içinde esmer tene en fazlaca yakışan saç rengi kuşkusuz ki turuncu ve daha açık tonları. Soğan kabuğu rengi olarak da anılan birazcık daha pastel tonlar ise güneşli yaz ışığında göz kamaştırıcı görünüyor.

Platin!

Sanılanın aksine platin sarısı saç rengi yalnız beyaz tene değil esmerlere de fazlaca yakışıyor. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz!

Altın sarı!

Esmer tenlerin gözbebeği Beyonce’nin vazgeçemediği altın sarı saç rengi de doğal ki çarpıcı bir tercih!

Kızıl kahve!

Kırmızı yansımaları olan kahverengi saçlar esmer teninin üstünde ateş şeklinde parlayabilir. Doğal sen istersen 😊


About admin

Check Also

Daha MAC Strip Down – Makyaj ve Güzellik Blog

MAC'i seviyorum. 20'li yaşlarımın başına gelinceye kadar Ulta ya da Sephora'ya girdiğimi ya da duyduğumu ...