Daha MAC Strip Down – Makyaj ve Güzellik Blog

MAC'i seviyorum. 20'li yaşlarımın başına gelinceye kadar Ulta ya da Sephora'ya girdiğimi ya da duyduğumu sanmıyorum (şimdi 31). 12 yaşımdan beri Nordstrom'daki tezgahlarda satılan MAC ve ara sıra öteki markaları satmıştım, Ulta ve Sephora'yı keşfettikten sonrasında bile, bir MUA olarak çalışmaya başlayana ve kitimi birazcık daha ötesine genişletmek isteyene kadar pek alışveriş yapmadım. MAC, Ben Nye, RCMA, Viseart, vb. Muhtemelen 12 yaşına kadar, makyajı ilk kez oldukça sevdiğim ve Jr yüksekliğine gittiğim için, annem bana tüm lüzumlu şeyleri ve daha fazlasını satın aldı ve bana bir MAC Pro tarafınca öğretildi. her şeyi uygulamak için, annem, yakınlarda yaşadığını öğrendikten sonrasında evimizdeki gününde benim için temelde bir masterclass yapmak için hakkaten güzel bir hanıma para ödedi ve amaç bana hakkaten ihtiyacım olan her şeyi öğretmekti (ve yapmadım). Bilmeniz GEREKLİ), saklamak için 50 sayfalık nota bile aldı, satın aldığım ürünleri kullanarak değişik görünümlere haiz grafiklerle karşı karşıya geldi, hepsi oldukça detaylı ve bu bakışı elde etmek için detaylı bir fotoğraf verdim. ilk Mac ziyaretimdeki ürünlerde, öteki gereksinimlerle beraber geldi. hediyeler, temel olarak bir goodie çantası, fırça temizleyici, q ipuçları, pamuklu mermiler, pamuklu pedler, makyaj temizleyici, makyaj mendilleri, güzel cımbızlar, üzerimde ufak bir büyütülmüş ayna, kadife ponponları, 3 en sevdiğim Mac fırçalarım birkaç ufak pigment satın aldım, Fix +, Ressam boya potu (bu güne göz atıcı olarak kullanmayı asla bırakmadım), Teddy Liner ve neredeyse 20 yıl sonrasında hatırlamadığım başka şeyler .. sanırım annem fazladan ödeme yapmış olmalı ve suçlu lol hissetti. O gittiğinde kendimi oldukça mükemmel hissettim ve MAC'i oldukça sevdim.
MAC mağazalarının alan kişi hizmetleri ve ürün bilgisi ve makyaj uygulamalarında üstün bulunduğunu hala hissediyorum. Ulta ve Sephora'da kaba olabilirler, dedikodu halletmeye devam etmenize izin vermezler, bir ürün hakkında data sahibi olmazlar ve tbh makyaj yaparken ve renk eşleştirmesinde korkulu olabilir.
Daima, mac rujları muhtemelen 30 doların altındaki favorilerim (bir tek sevdiğim bir gölgeyken satın alacağım ve başka hiçbir yere gidemem, süper benzeri olmayan tonlar)
Ben ortalama 20 çıplaklığa sahibim, zira yalnızca hakkaten çıplaklar ve çağrıldığında topper olarak kullanmak için ortalama 15 glosses / dazzleglass giyiyorum.
Fakat kendimi hissetmiyorum, kendimi fena hissetmiyorum ya da kendimi fena hissetmiyorum. Nedenini bilmiyorum fakat onları alma zamanı !!


About admin

Check Also

NARS Yaz 2019: Saten Dudak Kalemi, Kadife Mat Dudak Kalemi Renk Örnekleri

Yaz dudak rengi: NARS Bu sabah Tablar bana döndü ve “Biliyorsun, gülünç bir şey… Miras” ...