Geçici Gösterimlere Ulaşmanın 4 Yolu

Geçen gün bir koro provasında oturuyordum ve önümdeki kadının yeni bir ‘spor yaptıklarını fark ettim. Fakat bu bir tek standart düzenlemen değildi. Yeni kesilmiş bir kesime ek olarak, esmer saç rengi süresince dokunan canlı renklere sahipti. Mor pembe ve koyu mavi, birazcık mor ve birazcık deniz mavisi vardı. Düpedüz fab görünüyordu, fakat kendi kendime düşündüm, “Hayır, benim için değil – asla yapamazdım.”

Tüm canlı renklerdeki parlak trend devamlı sevdiğim bir bakış oldu. Gene de, bu şekilde kalınca bir saç hareketine bağlı kalmak ciddi bir yumurtalık seti gerektirir. Sanırım kalıcı olacak cesaretim yok. Bu beni münakaşa noktama getiriyor: geçici kalınca saç rengi.

Takip eden tüm saç numaraları, yeni bir renk tonu (yada iki) koymanıza ve günün sonunda çıkarmanıza olanak sağlar.

Geçici Yüksek Oktanlı Mühim Noktalar

İster hafifçe saçlı olun, isterse kuzgundan daha koyu bir yele spor yapın, bu ufak numara sizin için işe yarayacaktır. En sevdiğim katkıda bulunan güzellik sitelerimden önde gelen – aslına bakarsak Jill Russell tarafınca BeautyLish'te size sunuldu ve şaşırtıcı bir halde çıkarılması fazlaca kolay. Sitede detaylı talimatlar ve bununla beraber gelen resimler bulacaksınız, sadece temel olarak tek yapmanız ihtiyaç duyulan saçınıza göz farı sürmek ve ufak bir saç spreyi ile kapamak. Hakkaten fazlaca zekice!

geçici olayları saç tebeşirleme geçici vurgulamak geçici sprey saç rengi

İpekli balık kuyruğu örgü kadar

Doğrusu iplik tam olarak geleneksel bir saç aksesuarı değil, fakat bu görünüme cidden aşığım. El sanatları dükkanına koşmam ve elime geçebileceğim en güzel pastel tonları almam için bana esin verdi. Bu düşünce Elsie ve Emma’nın blogu A Beautiful Mess’ten geliyor. (Kenar çubuğu: Yalnız Instagram'daki Elsie'yi takip ettiğimi farkettim – akışı mükemmel!) Görünümü oluşturmak için saçları birden fazla bölüme ayırın ve her kısmı üstte uzun bir iplik parçası ile bağlayın. Peşinden bir balık kuyruğu örgüsünü (yada benzeri) örün ve fazla ipliği çıkarın.

iplik örgü geçici olayları

Saç tebeşir

Pahalı göz farı tencerelerinizi karıştırmak istemiyorsanız, kim bilir saç boyası sizin için en iyi seçenektir. Bir süre ilkin Etsy'de (fazlaca ucuz) saç tebeşirine rastladım ve anında ilgimi çekti. Vurgulanan renkler devamlı fazlaca canlı görünür!

Her her neyse, YouTube kullanıcısı MadeByMarzipan aslına bakarsak el yapımı tebeşir kullanıyordu, sadece “resmi saç tebeşirleri” ve el yapımı tebeşirleri hem videosunda gösterdiği yöntem için işe yarayacak. Hakkaten birkaç değişik saç tebeşirleme yöntemi gördüm, bu yüzden YouTube'daki çeşitli videoları izleyin ve blog dünyasının çevresinde yüzen sayısız öğreticiyi inceleyin. Bu öğreticiyi YouTube kullanıcısı HeyKayli'den de seviyorum.

Kool-Aid Dip Boyası / Ombre

Uyarı: Bu, yukarıdaki seçeneklerin yanı sıra geçici değildir, bundan dolayı dikkatli olun. Gene de birkaç saatten uzun devam eden geçici bir saç rengini dahil etmek istedim. The Fuji Files'daki blogcu Cristina'ya gore, bu yöntem yavaş yavaş kaybolacak ve sonunda birkaç hafta sonrasında tamamen yıkanacak. Temel olarak, suyu kaynatın, seçtiğiniz beş paketi ilave edin Kool-Aid renk / lezzet ve bir kapta karıştırın. Uçlarınızı kabaca 30 dakika süresince daldırın, kurutun ve şekillendirin! Ek olarak Kool-Aid yerine besin renklerini boyamayı deneyebilirsiniz;

kool yardımı olayları

Başka bir geçici saç rengi fikri için, burada saç gölgesini okuyabilirsiniz.


About admin

Check Also

Yazları bu 6 sıcak hava saç modelleri ile serinlemek

Kuşkusuz, oldukca sayıda evcil hayvan peelingim var. Fakat en büyük sıkıntılarımdan birinin ne işe yaradığını ...