Her Hanım Iyi mi Kullanılacağını Bilmeli Ihtiyaç duyulan 10 Saç Aletleri

saç aletleri kadınların nasıl kullanılacağını bilmeliO zamanlar kösnü ettiğiniz ünlülerin saçmalıkları saç tıraşıyla ilgili değil, saç teli aletlerinde de ustalaşmakla ilgili! Saçınızı sıkıcıdan fab'a alacaklar ve kesinlikle güzellik repertuarınızın bir parçası olmalı. Sabırlı olmayı unutma bundan dolayı pratikler muhteşem yapar! Devam edin ve bu 10 saç aletini iyi mi kullanacağınızı öğrenerek bu muhteşem stili uygulayın.

1. Yassı Demir

Muntazam, düz parlak saçlar modası geçmiş bir görünüm değil, bundan dolayı düz demir kullanma sanatında ustalaşmalısınız. İster tüm saçlarınız için kullanın, ister bir tek kıvırcık saçları evcilleştirmek için, iyi bir yassı demir daima işe yarar. Saçınızı ısı hasarından korumak için termal bir ısı spreyi kullanmayı ihmal etmeyin; ek olarak doğru ayarı kullandığınızdan güvenli olmalısınız. Daha kalınca bir saç için daha yüksek bir ısı, daha sıcak bir saç için daha düşük bir ısı ayarı daha iyidir.

2. Yuvarlak Saç Fırçası

Kabarık kilitler ve daha çok hacim için, patlama esnasında yuvarlak saç fırçası kullanarak ustalaşmak isteyeceksiniz. Fırçanız ne kadar büyük olursa, o denli fazla hacim alırsınız. Bukleler için daha minik bir yuvarlak fırça kullanmak isteyeceksiniz.

3. Fön makinesi

Kabarık saçlar ve bukleler yada dalgalı saçları düzeltmek için, fön makinesi işi yapmak isteyeceksiniz. Muhteşem salon patlamasında ustalaşmak size o kösnü layık kilitleri elde edecektir. Ne tür bir fön makinesi alacağınızdan güvenli değil misiniz? Saç Kurutma Makinesi 101 Alışveriş Rehberimizi inceleyin.

4. Sıcak Silindirler

Sıcak silindirler, saçınıza ciddi bir yoldam katmak için sorunsuz bir yöntemdir. Basitçe ısıtın, kilitlerinizi merdanelerin içine koyun ve yerlerine oturmasını sağlayın. Makyajınızı bukleler otururken yapabilirsiniz – hareket halindeyken gal için çift vazife yapmak için mükemmel bir yol. Tıpkı yuvarlak bir saç fırçası benzer biçimde, daha büyük bukleler için daha büyük silindirler ve daha sıkı bukleler için daha minik silindirler isteyeceksiniz.

5. Saç Çörek

Muhteşem bir üst düğüm almak ister misiniz? Ek olarak bir chignon saç aracı olarak da malum bir saç çörek alın. Gündüzden gece her yere giden bu süratli ve şık saç topuzunu yaratmakta harikalar.

6. İnce Dişli Tarak

Muhteşem bir parça oluşturmak yada mükemmel bir dalga geçmeyi istemek için olsun, iyi bir dişli tarak yoludur. Hareket halindeyken güzelleştirmek için çantanızda bir tane saklayın.

7. Saç maşası

Mükemmel bir saç maşası, şaşırtıcı stile ulaşmak için tercih edilen silahtır. Güzel bukleler için, saçı yüzünüzden geriye ve geriye doğru döndürdüğünüzden güvenli olun. Bu kesinlikle kaliteli bir ürüne yatırım yapmak için araştırma yapmalısınız.

8. bir saç kravat

Kolay bir saç kravatla yaratabileceğiniz fazlaca fazla saç şekli var! Ve evet, jimnastik salonu at kuyruğu demek istiyoruz. Bazı süper albeni fikirleri için at kuyruğunuzu canlandırmanın 4 yolunu inceleyin.

9. Kıvrık Sopa

Gevşek, sahil dalgalar için, kesinlikle kıvırma çubuğuna hakim olmak isteyeceksiniz. Bir kıvırma çubuğu, bir kıvırma demirine benzer, sadece namlunun kıskaç kısmı olmadan. Neredeyse aptal yerine yetişmesi için fazlaca daha gevşek bir kıvrılma yaratır.

10. Bobby Pins

Bobby pinlerin listeyi hazırlamasına şaşırmayın – onlar sonsuz bir saç şekli oluşturmak için lüzumlu! Güzel updostan cilalanma hareketlerine, bobby pinleri nerede ise tüm saç stillerinde faydalıdır. İlhama ihtiyacın var mı? Bobby pinleri kullanmanın 6 yaratıcı yolunda yazımıza göz atın.

Saç ürünleri ve aletleri mevzusunda paranın karşılığını en iyi şekilde iyi mi alacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.


About admin

Check Also

Yazları bu 6 sıcak hava saç modelleri ile serinlemek

Kuşkusuz, oldukca sayıda evcil hayvan peelingim var. Fakat en büyük sıkıntılarımdan birinin ne işe yaradığını ...