Okul Saç modelleri için Geri 40 Sevimli Ve Kolay 2018 için
Okul Saç modelleri için Geri 40 Sevimli Ve Kolay 2018 için

Kalın Saç için mücadele: 30 Mükemmel Saç modelleri

Kalın saç şahane. Yoğunluk yetişmek isteyip istemediğinize karar belirlemek için yeterli saç var, senin gibi daha fazla ya da daha eksik var gibi uygulamak zorunda görünmesi. Bazı mükemmel saç modelleri burada kalın saç var. Sandığından daha fazla seçenek var laf veriyoruz!

(Tokatlamak) (Tokatlamak)

Kalın Dalgalı Kesim

Thick wavy cutİnstagram @daniwatermanhair

Saçları pürüzsüz vintage dalgalar gecenin en göz alıcı bayanı siz olun. uzun ömürlü bir saç spreyi ile sprey, dalgalar bitirmek için bazı güzel makyaj yaptır, ve kırmızı halıda yürümek için hazırsınız!

Fazla Kısa Saç İçin

İnstagram @oro.salon

Bu kısa eğlenceli kalın saç sadece cesur ve küstah! Çok kısa bir saç sahibi elde etmek bundan böyle tarzı anlamına gelmez. Yalnızca senin yanında gözde şekillendirici ürün ve tarz çoğu yollarını keşfedeceksiniz!

Dalgalı Saç

İnstagram @themonnikerstudio

Eğer uzun sağlıklı saç tutmak istiyorsan fakat gerekebilir bakımı için değil, sevişmek kurtarıcı olacaktır. Saç baştan başa doku ve büyük hacimli sunar ve hayatını fazla daha basit ayla getirecektir.

Yuvarlak Yüz İçin en iyi

İnstagram @taylornees1

Kadınlar için 60 çok iyi

İnstagram @shearmaiden

Beyaz ve ayrıntılarıyla içten! Bu kibar düz doğal bobcut orada bütün bayanlar pohpohluyor renkli. Süper şık lakin basit bakım, daha artı ne yapabilirsiniz?

Oval Yüz için en iyi

İnstagram @brigittelynhair

Oval yüz tamamlayıcı anahtarı adamakıllı denge hakkında. Bu bükülmüş uçları, çene etrafında saç kalınlığı ekleyebilir ve orta kısmını da kare saç görmek önler.

Kadınlar için 50 çok iyi

İnstagram @goldsworthyshair

Kalın beyaz saçlarını birazcık önem uyandırmak istediğin vakit daha iyidir. Bu Prenses-Diana-müthiş kes herhangi bir saç tipi ve yüz şekli olan herkes uygun olurdu ilham verdi.

Yuvarlak Bob

İnstagram @laurachristopherhairartist

Q&style ile Bir becerikli, Laura Christopher
Reno, NV tarama ve Canlı Usta @ Dilim Salon

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz?

Temiz bak bu fazla hoşuma gitti. Yuvarlak bir bob bir herzamanki. Herhangi bir giysi ile gider ve daima trend.

Bu randevu öncesinde Sayumi saç rengi Gümüş ombré. Bugün karanlık ve sofistike gitmeye karar verdi. Saç hakkında çok eğlenceli. Sadece aksesuar gibi, bambaşka bir ruh hali yansıtmak için pek değiştirin.

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Bu görünüm, her yüz şekline gider. Süper çok yönlü.

Bu kesim en iyi görünümlü yakalamak için, her 4 haftada bir döşeme rezervasyon öğüt ederim. Bu gibi hassas kesimler oldukça seri bir şekilde büyümek ve azıcık biçare aramaya başlayabilirsiniz. Gayet net görmek istiyorsanız, stilist ile ahenkli bir programa bağlı kalmak belirli olun.

Kozmetik nedenlerle Profesyonel Salyangoz CC Krem ve Platin Bir Terk-Lüks kafayı takmış durumdayım. Ayrıca kökleri havlu kuru saç uçları için geçerlidir. defalarca kalın kalın kıllarda ayrıca domuzu ve sentetik kıllı dairesel fırça öğüt ederim.

Bölümlerde kuru darbe emin olun. defalarca yön ucu kullanın ve fön makinesi aşağıda fırça köklerinden uçlarına manikür pürüzsüz devam edecek şu nokta. Kozmetik nedenlerle Profesyonel Isı Bloğu birincil Sprey deneyin sıcak bir aracı kullanmak gerekir.

Bu dokunmatik olan ince sis ısı koruyucu ve 450 derece ısıya karşı saçlarınızı korur. Sıcak aletlerin üstüne inşa etmiyor ve tüm gün yuvarlak bob için tutan çok iyi sağlar.

Kısa Bob Yığılmış

İnstagram @hair_hau5

Q&style ile Bir yaratıcı, Hayley Cadden
West Lothian, İskoçya Salon Sahibi @ Saç Hau5

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Bu bağlantısı kesilmiş ve tarz favorilerimden biridir. Aslında dürüst ürünleri ile funk.

Ayrıca şık ve gözetmek için basit. Bana birincil geldiğinde müvekkilim, yamalı olayları var, yani zamanla onu aydınlandı. Önce rose altın ve inci beyazı yönelik.

Düşünen birisi için herhangi bir öğüt?

Artı mesai yapıyor öneririm. Diğer birine görmek seviyorum, ama kendini daha kısa gittiğinde bir şok geçirirsin.

Bu saç kesimi ve tarz orta saç yoğunluğu için daha iyidir. Fazla kalın ve tarz için fazla zorlama olacak. İyi de ben stilist şekilde tarz olası olmayabilir.

Eğer büyük bir çene ve büyük yüz hatları varsa, bu tarz için gidiyor öneririm.

Saç değişti, doğranmış, ve renkli. Kişiliğinizi saçların parlamasına izin ver! Sonradan bak ve onunla iyi bir ilişki kuramazsın.

Düz Kesim Bob

İnstagram @izzish_

Q&style ile Bir becerikli, Elizabeth Gettys
Cincinnati stilist / Renk Uzmanı @ BANG BANG Salon, OH

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz?

Bir iyice bak bu stil kolaylaştırmak için ona uygun, gelişmek ve yaşam biçimi seçildi. Arkadaki onu bir şekilde olmamak saçını çekmesini sağlamak için kesilmesini gerektiren ve Senfoni orkestrasının bir üyesidir.

Keza basit ve çarpıcı olan kesimine bayıldım. Ucunda küt kesik ışığı ile harika bir kontrast yapar. Whispy iç katmanlar toplu bir hareket olarak ince oluşturmak için indirilmiş olduğunu – hiç kimse bir çan gibi gözükmek istiyor!

Renk seçilen Matris sürücüsü sadece Web’den bulunabilir formüle edilmiş özel bir renktir. Formüle çok soğuk tonlu alanda kalarak yeşil gözleri tamamlayan pembe – serinlemek için tercih ederken pembe altın şimdi fazla popüler bir saç rengi.

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Birileri için hala uğraş olmadan “stil” görmek isteyen yoğun bir yaşam tarzı ile bu tarz tavsiye ederim. Bu bak düz eskimiş, dalgalı veya kıvırcık olabilir. Dokulu saç yoğunluğu uygun şekilde herhangi bir seviyede olacaktır.

Bu basit ve çok yönlüdür. Ayrıca düz veya yalnızca doku için birkaç düz demir bukleler haşhaş bu giyebilir. Bu kesim birkaç dakika içinde bir tarz olabilir.

Kişinin yüz şekline yan olarak, uzunluğu çene için çizgili bir yüz için boyun orta kesim daha ince bir yüz ya da bir süre getirilebilir.

Asimetrik Kesim

İnstagram @stephstyles21

Q&style ile Bir marifetli, Stephany Lopez
Denver, CO tarama Sanatkâr @ Karbon Salon

Bu görünüşü nasıl tarif edersiniz?

Indirilmiş yaka kemiklerini 2 santim geçince saç ile gelen bir kız üstünde yapıldı. Yalnızca bir beygir kuyruğu defalarca saçlarını çekerek kendini bulgu olduğu için kısa saç kesimi istedi.

Sadece bir bob biraz daha farklı bir şeyler verdim, bu yüzden asimetrik bob sol tarafının sağ onu daha 2 santim daha kısa olması ile yaptı.

Ona azıcık uzun katmanları verdik ve saçları güçsüz azıcık o yüzden fazla pozitif saç olmadığı için bu dek belirgin olmaz. Daha Sonra da demir kıvırma ve daha sonra 1 inç ile parmağımı penye kadar bukleler ayrıldık tüm bir yolu, saçları kıvrılmış, yüzüne uzak iki tarafın da şirin bağlı tebeşir bangs ekledim.

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Bu saç modeli muhakkak günlük tarz ihtiyacı var! Bunu düzeltmek ve uçları konik ya da kıvırmak olabilir yani messier bir göz atabilirsiniz.

Daha yataktan yeni ve zahmetsiz bir dış görünüş atamak için sonra bir doku sprey kullanırdım. R+Co kupa fantastik! Bu saç kesimi, kalın ve ince saç ve minyon bir yüze sahip biri iyi olurdu.

Fazla Kalın Kıvırcık Saçlar İçin

İnstagram @girl_with_the_curl_

Q&style ile Bir becerikli, Stephanie Siclari
Trumbull, CT saç Artist Ve Sahibi @ SaSa Salon

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Bu şekil tüm doğal doku taşımak için doluluk ve aylaklık yaratıyor. Doğal doku seviyorum ve anahtar uyumlu olması için yeterince kontrollü keşmekeş vermektir. Bu kesim doğal halde kuru yapıldı.

DAHİLİ olarak yüz çevresinde detaylı uzunlukları ağırlığı seyreltilmiş. SaSaCurl bu ürünlerin büyük dalgalı saç tiplerinde dokusunu için, parlaklık, iş ve nem ile saç zenginleştirmek çünkü Serum ve Wella Çoğaltmak Sıçrama Mus Izah Etme Keten tohumu ile tarz. Kuru bir difüzör kullandım.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Bu dalgalı-kıvırcık saç tipleri olan biri için büyük bir tarzıdır. Herkesin üstünde çalıştığı çok yönü olan bu gibi kısa şık bir kesim.

Q&style ile Bir becerikli, Cailyn Gratton
Latham, NY sahibi ve Stilisti @ Ambians Salon ve Gün Spa

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Derin bakır kırmızı bir renk ile başladık ve yaz için hafifletilmiş istedi. Goldwell renk kullandım, tarama ve boyama tekniği ile onu aydınlattım ve sonradan Colorance ile onu yerleştirilmiştir.

Bu yüzden bakmaya karar verdi ne zaman saçları fazla kalın ve barbar olduğunu, bu yüzden gür belirmek istemeyeceği kırılması fazla şey yapmamız gerektiğini biliyordum.

Ense bölgesinde daha kısa kesip tabakalı ve yukarıdaki saç üzerine birazcık ışık tekstüre katmanlarını gözler önüne seriyor. Genelde yumuşak katmanlı bir görmek istedik biliyordum çünkü katmanları kesmek için makası doku kullandım ve resimde gösterildiği gibi çoğunlukla kıvrılmış giymek için gidiyordu.

Kullanılan formül %75 Gri Goldwell (bayan parfümü erkek parfümü 20 vol, 20ml 5NN, Silklift ve 20 sayı ile 10 ml 7RR@KK, 10 ml 6K@KK, Tarama ve Kaplama 8 ve 9 kilo)

Bu stil için, şampuan ve saç kremi yumuşatma Direkleri kullandım ve krem Üfle Direkleri. Sonra darbe kuruduktan sonra, demir curling 1 1/4 inç namlu kullandım ve demirden oldukça kıvırmak daha bir dalga daha meydana getirmek için saç uçları bırakarak zıt yönde üstteki kısımları kıvrılmış. Son olarak, doku için Amika Geri doku sprey ile onu bitirdim ve basılı tutun ve ayırma İçin Kuru wax KM.

neredeyse bütün yüz şekilleri ve saç tipleri üzerinde hoş görünüyor bob hakkında iyi bir şeydir. Dürüst uzunlukta getirmek belirlenmiş edinmek istediğiniz yüz şekli göz önüne alındığında.

Örneğin dairesel bir yüze sahip biri çene geçmiş uzunlukta tutmak ve ardındaki uzun bir yüz şekli yanılsamasını yaratmak için doruk eklemek isterim. Daha uzun bir yüz şekli olan birinin yüzü yuvarlak dışarı genişlik oluşturmak için daha pozitif tabaka ile bir şeyler isterdi.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Jurnal olarak ne düşünün. Çalışmak, bir yıkama ve gal git, kurutma ve şekillendirme darbe vakit harcamak mı? Eğer bir at kuyruğu saçlarını ihtiyacı olan biri sonra omuz uzunluğu etrafında uzun bir bob yaptığını düşünüyor.

Eğer daha düşük bir bakım tarzı seviyorsan pürüzsüz veya kıvırmak daha basit olan daha eksik kat ile bir şeyler söyleyebilirim. Sen stil ile eğleniyor gibi, azıcık daha keskin ya da ola ki asimetrik ya da daha fazla bir şey arkaya toplanmış bir şeyler deneyin!

Böyle bir tarz için zorunlu Ürünler ve akıcı bir görünüş veya dalgalı dokulu bir görünüm için doku sprey ya da kuru bir mum için ayar bir ürün olurdu. Kuru şampuan her saç modeli için bir zorunluluktur!

Derin Tabi Parça

İnstagram @charliebrigitte

Q&style ile Bir yaratıcısı, Charlie Brigitte Lawless
New Jersey Ve New York’ta bağımsızlık Kuaför

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz?

Bu göz bakım düşük! Hafif bir dalga ile kalın saçları var, bu yüzden bu saç kesimi düz ya da doğal giyer olup akacak.

Hafif bir yüz çerçeve ile uzun katmanları hemen hemen bütün saç tiplerinde, bilhassa de kalın saç verici olsa. Saçların fazla kesim övgü ve iyi büyür şişmanlamak için nerede olduğunu kavramak stilist için önemlidir.

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Saçlarınıza her gün için istediğiniz dek mücadele düşünün. Bunu yerine geçmek için genel olarak basit bir dış görünüş olacak. Oysa, kuru onunki gibi yumuşak bir darbe edinmek için bir uğraş yoğunluğu saç, doku ve frizziness bağlı olarak değişir.

Krem şekil verme kaba saç evcilleştirmek ve darbe kuru süreç çok daha basit yapabilirsiniz. Neyse oysa, bu kesim de şekli bütün yüz şekilleri ve saç dokular üzerinde gurur verici, çünkü stil uygulanmamış şahane görünecek.

Çene Uzunluğu Kalın Dalgalı Saçlar

İnstagram @beautybyryleeem

Q&style ile Bir yaratıcı, Rylee Miller
Sacramento, CA stilist @ Deeda Salon

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz?

Hannah son derece kalın saç vardır ve onunla tanışmadan önce kalçaları değin saçları var. Son derece şık ve havalı, fakat saçları yalnızca gösterilen bu değildi!

Çok dokulu, dağınık, asimetrik bob bu eğlenceli kesti. Bu kesim hayret verici bir şekilde fazla düşük bakım. Düz ya da kıvırcık, ama şahsen büyük, dağınık ve dalgalı olunca bu bakışı seviyorum fazla tatlı görünüyor!

Düşünen birisi için herhangi bir öğüt?

Uzunluğu çok kısa olur çünkü, eğer bu tarzı her zaman daha alçak düzeltmek için istekli olmadıkça düz/hafif dalgalı saç dokusu varsa bu kestirmeyi öğüt ederim.

Genel bak bu halk müziği her türlü eğlenceli olabilir eğlenceli, sinirli bir kesim!

Kısa Katmanlı Saç Kesimi

İnstagram @bradatbellissimo

Tarz yaratıcısı ile Q&A, Brad
Tyne, İNGİLTERE Newcastle upon kuaför / Berber @ çok hoş

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz?

Bu rose tarama bob. Saçı keskinliğini belirten, dokulu ağırlıksız bir kesim ile onu bırakarak yeni bir stil içine saç salladı beğeniyorum.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Sadece tartı kaldırmak için kalın ve yönetilemez saç olan biri böyle bir kesim yerine getirmek ve fazla dengelenmiş kalır dışarı büyüdükçe daha yumuşak bir şekil yola koyulacağım.

yaklaşık olarak herkes dürüst kuaförü ile bu görünüm taşıyabilir. Bu saç stili bile kolay bir penye için stop edemeyen meşgul müşteriler için fantastik.

Bu istemci kalın saç olduğundan, onu kullandım ürünler’oreal L.

5 dakika saçını suyla temasa için (kalın saç) L’Oreal mythic oil şampuan & maske – maske bıraktım.

230 derece kadar azami ısı koruması verip saçını boyunca Loreal mythic oil serum – ben yalnızca 4 minik pompalar.

Diplere bukle düzeltmek için ve kontrollü bir göz yakalamak uyguladım Loreal mythic oil fönleme losyon.

Techni Art duş Bu parlak teslim etmek parlaklık ile daha sonra ayrıldım.

Siyah Bob Tabakalı

İnstagram @joanosterberghairstylist

Q&style ile Bir yaratıcı, Joan Osterberg
Kuaför Muskegon, MI içinde Tish @

Bu görünüşü nasıl tarif edersiniz?

Bu saç dokusu fazla kolay. Katmanları doğal çoğaltma deseni ile akış nasıl seviyorum.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Eğer kısa, minimalist, düşük bakım saç seviyorsanız, bu saç herhangi bir doku ya da kalınlığı olan cümbür cemaat için görmek öğüt ederim. Onlarla çoğalma modelleri, iş kavga ve minimal ürünler kullanmayın.

Deniz Tuzu önce karışım azıcık Davines ve birazcık etrafa ellerimle hareketi oluşturmak için saçlarını hareketli kuru bir darbe sonradan bu görünüm elde ettim.

Lob ve Sevişmek Aralarında çapraz

İnstagram @maurajannetta

Q&style ile Bir becerikli, Maura Jannetta
Phoenixville, PA kuaför ve Salon Sahibi @ Salon Fiber

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Bir lob ve güncellenen tüylü bir saç kesimi aralarında bir haç gibi görünüyor bu tanımlama ediyorum. Basit patlama şekli iltifat yüzünde ve takan doğal doku kendi kucaklayıcı tarzı ne dek seviyorum. Böyle bir eğlenceli ve modern bir görünüm!

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Eğer bu bak düşünüyorsanız, azıcık deniz tuzu spreyi ile kurutma doğal dokusunu ortaya dahil etmemek için çalıştı hava öğüt ederim. Eğer daha fazla hacim isteniyorsa kuru yalnızca kökleri indirebilirsin. Sonradan bir 1-inç kıvrık demir edinmek ya da değnek ve saç bir takım Polonyalı vermek için etrafında tesadüfen bölümleri sarın ve dalgalar tanımlayın.

Eğer siz veya saçını mı gerekiyor sokmak için yeterince uzun saçak bölümüne tutmayı düşünün.

Yumuşak Katman

İnstagram @shearstobrooke

Q&style ile Bir marifetli, Whitney Henson
Dallas, TX kuaför @ Osgood O’Neil Salon

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz?

Hiçbir doku veya ağırlığa uyarı çekildi bak bu en sevdiğim bölümü. Dolgunluk kucakladı ve sadece arkadan yüzü ve uzun katmanları etrafında yumuşak tabaka bir sürü ekleyerek kilo aldı.

Düşünen birisi için herhangi bir öğüt?

Uzun, kalın saç gelince, daha kıvırcık eğer içten değilse kilo alarak yapar hakkında düşünmek zorunda. Kalın tabakalı saç tekrar tekrar dürüst kullanıldığında bir çaba değil.

Yüz-Çerçeve Kesme

İnstagram @rosiepieternelle

Q&style ile Bir yaratıcı, Rosie Pieternelle
New York, NY kuaför @ Mark Garrison Salon

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz?

Bu uzun saç için bir sürü tabaka çerçeve ile indirilmiş bir yüz. Bu stil saç düz, dalgalı, veya doğal duruma tabi olarak bu en sevdiğim şey.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Bu saç kesimi iyi kalın saç ile çalışan verebileceğim bir takım tavsiyeler var. bununla beraber, doğru kişi için yüz şekli ve yapısına emrindeki olarak iyi vücutlu olmalı çünkü saçlarını kesmek için gitmek olun.

Grunge Şık

İnstagram @zplacejustine

Tarz yaratıcısı ile Q&A, Justine
Vancouver, WA saç Tasarımcısı @ Z Yer Salon & Spa

Bu görünüşü nasıl tanımlama edersiniz?

2018 moda “grunge chic” trendi olarak bu bak tasvir ediyorum.

Rengi en sevdiğim şey istediği gibi öbür pastel tonlar denemek için davetli benim yeteneğidir. Kesme şekillendirme esnekliği sağlar. Düzgün giyin, dokulu, kulak arkasına sıkışmış, veya alın elinden geri itti olamaz.

Düşünen birisi için herhangi bir öğüt?

Bu konukların sonunda daha fazla sadakât gerektiren yüksek bakım bir renktir. Bir düzeltme her dört ila beş hafta salonuna gelmek zorundadırlar. Hizmeti yerine rutin bakım her tarafta bir proje haline geldiği bir nokta var.

Çift kişilik süreci bu herif servisler yavaş yavaş yapılması gerektiğini ve evde saç onun sağlıklı olduğundan belirlenmiş almak için Tasarım Hasarı Telafi hattı kullanmaya söz gerektiğini de misafirim hatırlatırım. Dinç saçlar misafirim daha sık saç rengini değiştirmek sağlar.

Misafirim dairesel bir yüz şekli olduğu için, fazla pozitif bir şey kıvırabilir. Görüşler ve stiller sınırlama getirmek için yüz şekli, çünkü çalışıyorum. Müşterilerim cesur olmaya özendirme ediyorum. Bana bu saç yolculuğa ve orada yolun her adım olacaktır.

Bir kutu içerisinde herif kurmak, ama davetli ile ilgili kesim, renk ve bakım için realist olan şey hakkında içten almak. Bunun için seni takdir edeceklerdir. Sonuçta, uzmanlar ve saçları dinç, güncel ve yaşam yetişmek için değişen bir sorumluluk.

Yumuşak Mezuniyet

İnstagram @hairatsixteen

Q&style ile Bir marifetli, Gemma Muhasebeci
Salon Sahibi / Head on Altı yaşında Southend-Deniz, UK- @ Saç Stilisti

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Bir tabakalı boyun içine yumuşak bir mezuniyet ile bob dokulu olarak bu saç modeli tarif eder.

Çok yönlülük sebebiyle bu bakışı seviyorum. Şık eskimiş olabilir, fakat bununla birlikte ses ve mükemmel bir parti veya akşam görünüş oluşturmak için doku ile.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Bak bu doğrusu en iyi orta saç dokusu için uygundur saç tipi göz önünde bulundurun.

Bu her gün bir yüzey olmak için, bir saç kurutma makinesi ve saç düzleştirici bakmak gerekli, dürüst saç ürünleri ile birlikte olmasından biraz uyarı edilmesi gereken bir tarzıdır.

Bu görünüş oluşturmak için, kuru saç darbe için Montibello Mutlak Fazla Krem ve Bölüm Kökleri kullandım. Bitirmek için Fudge Kafa Parlaklık ve Gökdelen saç Spreyi kullandım.

Bağlı Süpürüldü Saçak ile katmanlar

İnstagram @hairbyjennaek

Q&style ile Bir marifetli, Jennae Kunsman
San Diego, CA stilist @ Sonbahar Houston Salon & Sunshine Salon

Bu görünüşü nasıl tarif edersiniz?

Bu uzunlukta bir yan süpürüldü saçak, kibar tarama/ ombré tarafından karanlıktan ışığa dürüst yumuşak bir geçiş oluşturmak için, çift tabakalı bir saç kesimi ile orta.

Düşünen birisi için herhangi bir öğüt?

Bak bu çok yönü olan ve birçok yüz şekilleri tamamlar. Stil iyi ya da sadece yalnız kurumaya bırakılır yıpranmış olmasını karşılayan doku var. Saç kesimi iyi kalın saç olan biri için çalışıyor ve uzun saçak bariz bir alın ve saç çizgisi civarda gri ve biraz daha renk germek isteyen biri için gurur verici.

Rengi koyu bir kök boyama hizmetleri aralarında uzun bir süre için karşılayan hafif bir sona geçişler, salona çok kişi için fantastik bir seçimdir. Bu bak vücut için ışık tutun şekillendirici saç köpüğü ile oluşturulan ve 1 1/2-inç varil kıvrık demir ile tarz, gevşek gün sürecek bukleler yaşadığı için uçları bırakarak.

Sıcak Büyük Ateş Dalgaları

İnstagram @whitneyleehairmagic

Q&style ile Bir becerikli, Whitney Lee
Saç Sanatçısı @ San Antonio, TX 7 20 Salon

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz?

Bu bak en iyisi sıcak bir tarama olarak tanımlama edilir. Daha sıcak çok daha artı ebat vermek esmer, bilhassa derin renk tayfı, sesleri hissediyorum çünkü şüphesiz tarama benim gözde stilleri biri.

Düşünen birisi için herhangi bir tavsiye?

Bu kalın, birincil tarama içine gitmek isteyen koyu saçlı herkes için çok iyi bir açılış. Gerçekçi bir maksat, pozitif daha az bakım için müşterinin doğal rengi ile çalışan ve el harmanlayarak müşterinin kök içine renkli boyalı kendisini katıyor.

Kesinlikle en iyi orta uzun saç için görünen bir renk tarzı. Gevşek, çizgili dalgalar karşısında zaman tarama daima en iyi görünüyor. Renk uzun sürecek belli edinmek için renk tehlikesiz şampuan ve saç kremi kullanın. Ve dalgalar beachy bu gösteri için, tüm Amika ve kozmetik nedenlerle ürünlerin büyük bir hayranıyım.

Çok Yönlü Karamel Lob

İnstagram @stylesbyame

Q&style ile Bir marifetli, Ame Putman
Poway, CA kuaför @ Dulce Vida Salonu

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz?

Bak bu en iyi izah etme benim fazla yönü olan ve zamansız olur. az daha cümbür cemaat için, özellikle de kalın saç ile kadınlar için giyilebilir çok yönlü.

Lob kalın saç aslında tüm kadınlar için yerinde yaşta saç kesimi, son birkaç yılda gelişmeye devam etmiştir zamansız ve olağan stili yapma. Çok yönlü, basit saç kadınlar bir araya hissetmek ve her zaman seksi. Benim nihai hedefi herkesin tarzı olabilir saçlı seksi duygu salonu bırakıp evde korumak için!

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Bu bak düşünen birisi için benim tavsiyem kadar aldatılmak değil. Gözetmek ve stil için basit olacak olağan bir tarzıdır. Uzunluğu ve saçak ast olarak özelleştirilebilir, ve her ikisi de kolayca yüz şekline tarafından bu görünüşünü değiştirebilir. Renk atama düşük bakım doğal, güneş bir görünüm saptamak için tasarlanmıştır.

Kalın saç, manikür yüzeyi pürüzsüz yardım için Bumble and bumble Kuaförler gibi termal koruyucu bir astar veya Görünmez Yağ Astar kullanılması öğüt ederim. Bu kuru iyi bir darbe için müsade saçlar dış ceket için nem ve şekillendirme ürünleri katacak.

Islak ve kuru sistemler için mahsul tasarımı, Bumble and bumble Yenileme Darbe Kuru gibi darbe kuru kremi/serumu öneririm. Bu mahsul saç dokular için çalışır ve ısı aktive edilir. Saç tellerinin pürüzsüz ve ikinci ve üçüncü gün saçlar için daha iyi sonuçlar verecektir.

Eğer istemci kalın dalgalı saç veya kıvırcık bir görünüş için saç kesimi göz önüne alındığında, demir curling 1 1 1 / 2 inç namlu kullanmanızı öneririm. Önden başlayarak, düşey bölümleri ve arkadaki yüzü uzağa saç kıvırmak. Başının arkasına gelmek, başın öteki tarafında açtırmak ve yüzü uzaktan saç kıvırmak için devam edin. Bukleler bir dakika için düzenlemek için, sonra parmaklarım fırça bukleler daha yumuşak, daha yaşayan-bak izin ver.

Kuru şekil verme için, Bumble and bumble var Dryspun gibi kuru bir doku sprey kullanmanızı öneririm. veya Benim Puf Tasarımı.Işık BENİM. Bu saç için fazla ağır bir duygu olmadan yaşam ve hareket verir. Bumble and bumble Spreyini De Mod gibi yumuşak bir saç spreyi ile görünümünü tamamlamak.

70s Vibe

İnstagram @hairbysarahe

Q&style ile Bir becerikli, Sarah Türkçe
Los Angeles, CA kuaför / Kullanıcı @ Sarah İngilizce Salon

Bu görünüşü nasıl tanımlama edersiniz?

Bu görünmesini 70s vibe var. Brigitte Bardot Düşünüyorum. Bir dokulu, tabakalı kesim ve renk olarak yaşadı.

Bir Takım beachy dalgalar, bir takım ürün ya da kuru hava ile düzeltti yıpranmış olabilir bunu nasıl en sevdiğim şeydir.

Düşünen birisi için herhangi bir nasihat?

Stil çeşitlilik ihtiyacı kalın dalgalı saçlar için saç kesimleri düşünen cümbür cemaat için bu bak tavsiye ederim. Herhangi bir saç modeli için hareket ve doku eklerken tartma kaldırır. Geri çekti ile de fantastik görünüyor, yukarı ve etrafa yüzünü birkaç katmanlı bir tutam yetişmek. her zaman giydiğini bile hoş bir tarzı var!

Bu müşteri için, yüzünün etrafında parçaları sonradan kenarlarından altında karıştırma katmanları bir sürü verdi balayaged karamel. Şekil Verme için, kuru ve denetleme bukle darbe yardım etmek için yumuşatma krem kullandık ve minik bir vücut için darbe kurutma esnasında Birlik var Boosta Sprey ekledi. Sonradan baştan dökülmeye düzeltmek için Birleşin Argan Yağı ile gittim ve onu gevşek beachy bir dalga verdi. Bir sprey cila ile tousle ve bak yaşarmış ver bitirdik.

Eğer kuru hava ister isen, hala yumuşatma kremi ve argan yağı kullanın, fakat doku amfiteatr için biraz deniz tuzu veya bir plaj sprey ekleyebilirsiniz.

Jilet Kesiği

İnstagram @amybennetthair

Q&style ile Bir becerikli, Amy Bennett
Artist Stilist @ San Diego Üniversitesi, CA Salon Başlıkları

Bu görünüşü nasıl tarif edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bütün kesim için düz (korumasız bir jilet) kullandım. Bu meslek için en sevdiğim parça ve doku. Bir tıraş bıçağı ile çalışırken “duygu” seviyorum.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve tekrar öğüt edersiniz?

Darbe kurutma ve kalıp bir hamur bitirmek için ise kum için deniz tuzu spreyi öğüt ederim.

İstemci türü için görmek tavsiye eder misiniz?

Tavrın birazcık olan cümbür cemaat bu tarz giyebilir ve yukarı ya da altında oynadı takılabilir. Son ürüne alt olarak, bir mohawk veya daha doğal ağırbaşlı bir dış görünüş olabilir.

Kabarık Uzun Katmanları

İnstagram @marsonahoransalon

Q&style ile Bir marifetli, Marsona Horan Salon
Fairfield, CT sahibi / Kuaför @ Marsona Horan Salon

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Katmanlar, katmanları ve daha pozitif tabaka. Bu katmanlar, herhangi bir yüz şekli için mükemmel.

Uzun saç şekillendirme için geldiğinde bunun gibi tabakalı saç kesimi, hareket ve doku çeşitliliğiyle bir sürü için müsade nasıl bak bu en sevdiğim şey.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve bitmiş nasihat edersiniz?

Bu kesim için, büyük Mirasçı dairesel fırça kullanırken uçurmak Kevin Murphy Vücut Kitle kullandım. 8 haftada bir kat sıçrama korumak için bir trim alıyorum öğüt ederim.

İstemci türü için bakmak nasihat eder misiniz?

Bu dalga biraz daha kalın saç olan biri için inanılmaz bir görünüm. Çoğu yüz şekilleri için çalışıyor. Misafirim oval yüz şekli vardır ve uzun, az kalsın bir uzunlukta kesilmiş olarak geldi. Saçları gibi hissediyorum, sonra bir yaşam vardı ve yaptığı bütün Topuz, Yukarı atma, daha fazla yönlü bir görünüş için müsade tahsis etmek için tüm katmanları eklemeye karar verdim.

Sarılmış bir Topuz saçları ile patlama gözetmek için uyku konuğum nasihat ettim. Sabahleyin yapması gereken tek şey azıcık saç spreyi veya doku sprey arkasında bir takım tousling. Fazla kolay!

Kalın Saçlar için şık Saç modeli

İnstagram @wendyportillo_stylist

Q&style ile Bir becerikli, Wendy Portillo
Orange, CA kuaför & Renk Uzmanı @ Plaza Salon

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bak bu şık, sofistike ve fazla eğlenceli. Bu dış görünüş hakkında fazla şey seviyorum. Bakımı oldukça kolaydır ve çoğu saç tipleri üstünde olağanüstü görünüyor.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve her tarafta nasihat edersiniz?

Bu görünüm için, ısı koruyucu, ağırlıksız hacim, parlaklık serum ve hafif bir saç spreyi kullanmanızı nasihat ederim. Bilhassa Akıcı ve Hava Denetleme Hairspray Yumuşatma bu Tasarım ürünleri: Aydınlık Hasar Kontrolü, Phomollient, Işık Elemanları kullandım.

Bu dış görünüş stili, orta dairesel bir fırça kullandım, ama bir kürek fırça da işe fayda. Düz demir yaptık, fakat kayda değer olan saç tipine yan olarak.

İstemci türü için bakmak öğüt eder misiniz?

Orta saç ince istemciler için bu bak tavsiye ederim. Doğrusu bu yüz şekilleri ve uyar üzerinde yoğun bir yaşam tarzına şahane görünüyor kendimce. Sabahları harcayacak vaktim değil ile hareket halinde olan profesyoneller için mükemmeldir.

Hacim ve Boyutlar

İnstagram @goode_hairday

Q&style ile Bir yaratıcı, Sara Goode
Chicago içinde One19 stilist @ Salon ve Spa, KS

Bu görünüşü nasıl tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu yumuşak katmanlı bob favori görünüyor benim! Bir tarz koruyarak daha kısa bir kesim çıkmak isteyen bayanlar için harika bir geçiş. Bu kesim, hacim ve boyut yaratır seviyorum.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve baştan nasihat edersiniz?

her zaman ürünleri iyi bir esas ile açılmak ve oradan yapı etmek manâlı olduğunu düşünüyorum. Isıya aleyhinde koruma ve saç pürüzsüz, bütün yapı hacmi ise stilleri benim bütün LOréal Profesyonel Şık ve Salıncak kullanmayı seviyorum. Saç şişkin ve aydınlık bırakır.

Kuru bir bitirme sprey ile stilleri bitirmek için seviyorum. Bu saç kuru hissediyor veya gevrek bak yapmadan stilini koymak için müsade verir.

İstemci türü için görmek nasihat eder misiniz?

Bu kesim kalın saç doku orta orta orta ile müşteriler için şahane. Uzun ve dairesel yüz şekilleri bu stil için ideal değildir.

Bob bu tarz günlük tarzda tasarlanmıştır ve yıkama ve gitmek için değildir. Kısa saç modelleri denemek isteyen kısa kesmek ya da birisi dışarı büyümeye çalışan herkes için fantastik, lakin pixie saç modeli derin etki bırakmak için hazırlanmış değil!

İnce Balayaged Bob

İnstagram @laurahyatthair

Q&style ile Bir yaratıcı, Laura Hyatt
Booth Kiracı / Kullanıcı / Jacksonville, FL Kozmetikçi @ Laura Hyatt Saç Lisanslı

Bu görünüşü nasıl tasvir edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

İnce, bir tarama bob vurgulandığı gibi bu bak tasvir ediyorum. Bu misafir fazla koyu doğal bir üs vardı, güzel koyu saçlı onu almadan onun bir takım boyutlar ve hafiflik versem bu en sevdiğim kısım.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve her yerde tavsiye edersiniz?

Bu fazla düşük bakım. Bu Tarama vurgulamak tekniği çünkü kullandım, fazla doğal görünüyor, çünkü üç dört ayda bir dokunuş olmadan gidebilir. Yuvarlak bir fırça ile onu verdim, stili her yerde yaratmak ya da bir takım doğal doku için bazı terk-kremi ve şekillendirici krem atmak kuru darbe olabilir.

İstemci türü için görmek nasihat eder misiniz?

Bu yüksek bakım bakımı için işlemek zorunda kalmadan bir değişiklik isteyen herkese tavsiye ederim bak. Bu gösterme birçok yüz şekilleri için çok gurur verici ve bakımı fazla kolay olduğu için, çoğu yaşam için çalışabilir.

Kolay Kalın Saç Şekillendirici

İnstagram @hair_artistry_by_margaret_

Q&style ile Bir yaratıcı, Margaret Cunningham
Wayland, MA kıdemli Stilist @ Arté Salon & Spa

Bu görünüşü nasıl betimleme edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Burada yarattığım bak zahmetsizdir. Boyutlar eklemek ve parlaklık ve orta bob doku fazla emin yaz altın sarısı ve kullanılan Wella rengi solmuş götürdük.

En sevdiğim trend benim şu lahza 1 1/4 inç kıvrık demir kullanarak, ama bütün yol biter yerine sıkı bukleler dalgalar meydana getirmek için çekerek yok. Bu kolay, on-the-go meşgul kadın için saç!

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve tekrar öğüt edersiniz?

İyi bir tarz için anahtar duşta başlar. Yıkadık ve L’Oreal B6 Vitamini ile donatılmış. Sonradan Techni göre Çift Şekillendiriciler kullandık.kadife gibi pürüzsüz bir yüzey ile hacim için (bununla beraber L’Oreal kadar) sanat Liss ve Pompa. Kevin Murphy Işıltı bakmak bitirdim.Parlaklık ve birazcık saç spreyi!

İstemci türü için görmek tavsiye eder misiniz?

Bu kesim ve stil birçok farklı saç dokular ve yoğunlukları yapılabilir, fakat darbe kuru ve düzleştirme araçları iyi olmadığı takdirde, kıvırcık saçlı bir müşteri için önermem.

Dairesel bir yüzü olan bir alıcı için, dürüst noktalar köşeler meydana getirmek ve yumuşatmak önünde birkaç açıları ile gösterilen daha uzun bir inç hakkında sahip öneririm.

Genel tarz herhangi bir bayan için. Gün baştan başa gevşetir gibi bak yitirmiş gibi yerine bukleler dalgalar alarak, asla görünüyor. Katmanları şişmanlamak ve hareket ekleyin, derhal tüm hiddet bir doku yaratır.

Brenda

Bu saç modeli kısa ve gizli tarafı arkada ve katmanlıdır. Uzun ve üst tabakalı, sonra saça taraf arkada ast. Arkada daha kısa ve yavaş yavaş öne uzar, parçaları anında şık bir saçak olarak işlev yapıyor.

Stil göre Kelly Hicks, Makyaj ile Caroline Kira, Sarı Çilek Salonu, Sarasota, FLStili Kelly Hicks, Makyaj ile Caroline Kira, Sarı Çilek Salonu, Sarasota, FL

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile uzun parçalar sorunsuz.Doku için bir ürün uygulayın.

Önerilen Ürünler:

Havyar Demir Sprey ütü ısısı 450 F. saç korur

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta bu saç modeli yerinde olacaktır saç ile kalp ve oval yüz şekilleri.

İpucu:

Kenarları kesme ve sahiden kısa ve sıcacık arka saç yoğunluğu fazla fazla kaldırır. Bu kalın saç daha hafif ve daha düşük bakım yapmak için inanılmaz bir yoldur.

Grace

Bu saç kesimi taraf arkaya ve kısa. Arkadaki kafasının yuvarlaklığını vurgular, güzel kadınsı bir profil veren bir şekilde kesilir. Üst arkada başladıktan kısa ve çabuk öne dürüst uzadıkça uzun katmanlıdır.

Tarzı ile Katie Kacere, Makyaj kadar Kristian Bailey, Sırf Uzmanları, Wooster, OHTarzı ile Katie Kacere, Makyaj kadar Kristian Bailey, Sırf Uzmanları, Wooster, OH

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile uzun parçalar sorunsuz.
Doku için bir ürün uygulayın.

Önerilen Ürünler:

Havyar Mükemmel Doku Bitirme Sprey birlikte bodifying polimerler kullanarak yığılma gelen ipliklerini tutarak saç doku verir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç ile yürek ve oval yüz şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır.

İpucu:

Doku spreyleri kullanırken saç baştan başa ve yüzey üstünde göstermek için belirlenmiş olun.

Orta Uzunlukta Kalın Saç Modeli

Bir Curling uzunlukta kalın saç saç modeli üçgen Bir siluet devretmek ve sağlam görünmesini sağlayacaktır. Bu daha çok bir moda ileri, şık ve kendinden belirli bir görünüş verir.

Alison Wilson, Robbin Jackson, Sırf Uzmanları, Wooster kadar Makyaj, tarz –

Tarzı Nasıl:

Nemli saçınıza şekillendirici bir ürün uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Wrap saç öbür yönlerde kıvrık bir ASA civarda bölümleri, düz uçları bırakarak.Parmaklarını ve avuçlarını aralarında saç birazcık kaba olsa bir doku sprey uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Havyar Alıştırma Hairspray uzun gevrek hissi olmadan uzun süreli tutun sağlar. Normalde, saçların daha kalın görünmesi için dolgu ya da uzantıları kurmak ve alay bir sürü gerçekleştirmek zorundayız. Kalın saç ile gerçekte bütün yapmanız gereken yerde bir şeyler curl ve pin!

Londra stili Saç

Tarzı Nasıl:

Kuru saçlar için termal koruma uygulayın.Saç maşası ile saçları kıvırmak bölümleri.Üstten bir klip ya da Tel toka ile tehlikesiz bir yarım beygir kuyruğu ve saç çeyrek toplamak.Bitirme sprey ile ayarlayın.Bitmiş görmek Parlatıcı bir sprey.

Önerilen Ürünler:

Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Micromist weightlessly saç bukle ücretsiz, parlak ve ipeksi bir yüzey verir. Bu konuda en iyi olanı kolayca saç modeli bozmadan uygulanabilir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç şekilleri bu saç modeli yerinde olacaktır yüz.

Thalia

Bu saç kesimi taraf arkada ve kısadır. Arka ense kısa ve yavaş yavaş taç içten uzar, taç bölge hoş ses veriyor. En kısa arkada katmanlı ve önünde uzun.

Tarz kadar Peles Salon & Day Spa, Johnstown, PAStili ile Peles Salon & Day Spa, Johnstown, PA

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile uzun parçalar sorunsuz.Doku için bir mahsul uygulayın.

Önerilen Ürünler:

Havyar Çok Iyi Patlama Creme saçları yumuşatır, parlaklık verir, vakit stil azalır ve ısı saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç ile kalp ve oval yüz şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır.

Jackie

Bu saç kesimi yanları ve arkası doğrusu fazla kısa ve rahat kesim. Üst uzun sol, tabakalı ve saç kesimi geri kalanından kesilir. Üstteki katmanı çok ön kısa bir saçak ve saç daha uzun parçaları üzerine şık ve ilginç bir son ver.

Stili ile Caroline Behan, Makyaj, Amber Beck, Sarı Çilek Salonu, Sarasota, FLStili ile Caroline Behan, Makyaj, Amber Beck, Sarı Çilek Salonu, Sarasota, FL

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Pürüzsüz ve düz bir demir ile uzun parçalara kırın.Doku için bir ürün uygulayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Mükemmel Demir Sprey ütü ısısı 450 F. saç korur

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç ile yürek ve oval yüz şekilleri bu saç modeli yerinde olacaktır.

Kalın, Bob Yığılmış

Stacked bobs birim meydana getirmek ve kalın saç bile daha kalın görünmesini sağlayacaktır. Ara Sıra aslında kalın saç bir uçan daire gibi görünmesi bile! Bunun yerine toplanmış bir bob alma, tabakalı bob. Saç tabaka hala stil ve hareket verirken ses kaldıracaktır.

Tarz tarafından Peles Salon & Day Spa, Johnstown, PAStili ile Peles Salon & Day Spa, Johnstown, PA

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Önerilen Ürünler:

Havyar Çalışma Hairspray uzun gevrek şehvetli olmadan uzun süreli tutun sağlar. Doğal görünümlü bir bitiş sağlar ve nemi saç korur.

Kalın Katmanlı Bob

Eğer ses dışında tutmak için tabakalı bob gerekiyorsa, lakin Hanımefendi curvy güzel kadınsı bir profile sahip, konveks katmanlar alabilirsiniz. Bu katmanlar kafanın şeklini izleyin. Seni yığılmış bir saç kesimi, eksi deli hacimdeki hissi verebilir. Bu bob hattı inanılmaz. Kavisli ve fazla alıngan.

Stil Saç Şekillendirici Efe

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Parlaklık için bir mahsul uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Tedavi Omega+ Besleyici Yağ şaşırtıcı. Bu pürüzsüz, ipeksi yumuşak ve parlak saçlar oluşur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Artık bu saç modeli uygun olacaktır yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç şekilleri ile karşı karşıya.

Gizlemek için düz Saç Kalınlığı

Saç şekillendirici düz kalın saç daha zayıf göstermek için olağanüstü bir yoldur.

Sean Rocco Salon, Charlotte, NC tarzı

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Parlaklık için bir ürün uygulayın.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Çalışma Hairspray uzun gevrek şehvetli olmadan uzun süreli tutun sağlar. Doğal görünümlü bir bitiş sağlar ve nemi saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç şekilleri bu saç modeli yerinde olacaktır yüz.

Bukleler İle Gür Saçların

Saç şekillendirici düz sıska görünümlü kalın saç miktar. Kıvırcık giymek ve hala kuvvetsiz görünüyor, sadece bukleler genişletmek için muhakkak olun isterseniz. Kafana ince fakat hoş bir netice için, yanınızdan ayırmayın.

Amber Beck göre Şeker Pena tarafından stili, Makyaj, Sarı Çilek Salonu, Sarasota, FL

Tarzı Nasıl:

Islak saçınıza şekillendirici bir mahsul uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Wrap saç yüzünden uzaktan kıvrık bir değnek olan bölümler.Bitirme sprey ile ayarlayın.Sprey her yerde bak parlıyor.

Önerilen Ürünler:

Bukle ve dökülmeye ortadan kaldırırken bambu Işıltılı Parlaklık Sis weightlessly saç parlaklık verir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Kalın Ve Derin Tabi Parça

Bu bob asimetrik ve derin bir tabi kısmı vardır. Parçanın ağır tarafı daha fazla hantal yok gerçekleştirmek için katmanlı. Kısmı hafif bağlı tarafta o kadar saç olmadığı için çok tabakalı yok.

Herz Saç Tasarım stili

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Parlaklık için bir mahsul uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Çok Iyi Demir Sprey ütü ısısı 450 F. saç korur

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç Oval yüz şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır.

Kalın Saçlar için Bob toplanmış

Bobs defalarca çok katmanlı almak zorunda yok. Eğer kalın saç anmak ve daha büyük yerine getirmek istiyorsanız, toplanmış. Bunun için kuaför terim “mezun”. Bu saç sana hacim fazla verecektir. Daha fazla hacim eklemek için, kıvırın!

Braun Der Friseur kadar tarz

Tarzı Nasıl:

Nemli saçınıza şekillendirici bir mahsul uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Farklı yönlerde orta varil demir ile saç kıvırmak bölümleri.Parmağınızı kullanarak bukleleri gevşetin.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Yükselterek Fare uzun ömürlü olan saç hacim verir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Yüksek yoğunluklu ve orta doku ve orta saç Oval yüz şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır.

Uzun, Kalın Saç Modeli

Eğer kalın saç seviyorsan ve onu kanıtlamak istiyorum, bunun için gidin. Genişletmek, bunu göstermek ve bir takım kafaları açmak.

Randy Currie, Jess Moss, Currie Saç, Deri & Tırnak, Wilmington göre Makyaj ile stil, DE

Tarzı Nasıl:

Islak saçınıza şekillendirici bir ürün uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Orta zirve bir varil demir kullanarak saçları kıvırmak bölümleri.Bir kez saç bütün bölümleri curling, onlar bütün soğuyana dek bekleyin.Bir kere soğutmalı, saç baştan başa eşdeğer dağıtılmış bir doku sprey almak için saç bölümleri kaldırın.Sıkıştır, saç ayırın ellerinizle saç değin zor. Daha artı hacim meydana getirmek için aralarında tembellik oluşturun.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Mükemmel Doku Bitirme Sprey birlikte bodifying polimerler kullanarak yığılma gelen ipliklerini tutarak saç doku verir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Doğal Kıvırcık Bob

Zaten doğal bukleler varsa niçin bob kıvırın?

Londra stili Saç

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Bukle oluşumunu cesaretlendirmek için saçını içeri.Saçların %90 kuru değin düşük hızda orta ısı ile saçları düzensiz.Saç 100% kuru değin düşük hızda hava serin geçin.

Önerilen Ürünler:

Bambu Anti-Bukle Bukle Kremi Açıklama ayırır ve bukleleri yumuşatır hafif bakım kremi. Bunu yaparken dehşet bukle niçin olur.

Bakışımsız Bob

Bob için asimetrik bir bak istersen fakat benimsemek, kulağının ardından bir bağlı giyim hazır değil. Asimetrik saç kesimi yanılsamasını verir. Onu asmak olsun bir kere, kuaför gezmek ve doğrusu saçlarımı hazır olacaksın.

Braun Der Friseur tarafından tarz

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Parlaklık için bir ürün uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Çare Omega+ Besleyici Yağ şaşırtıcı. Yoğun parlaklık eklerken derinden besler saç Omega konsantre doz-3 ve C22 Yağ Asitleri vardır. Bu pürüzsüz, ipeksi yumuşak ve aydınlık saçlar oluşur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli yerinde olacaktır yüz.

Tabakalı Bob

Bu tabakalı bob bir tarafı kesilmiş uzun bir parça çünkü asimetrik. Stratejik sol uzun saç bir birim olması daha keskin bir his verir.

Uwe Keller Frisör tarafından stil

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Parlaklık için bir mahsul uygulayın.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Mükemmel Patlama Creme saçları yumuşatır, parlaklık verir, zaman stil azalır ve ısı saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bütün yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Kalın, Yumuşak Bukleler

Bu bukleler “birincil tarih” saç modeli vardır. Fazla zorluyorsun gibi görünmeden yumuşak, dişi, genç ve güzeller.

Sean Rocco Salon, Charlotte, NC tarzı

Tarzı Nasıl:

Nemli saçınıza şekillendirici bir ürün uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Wrap saç yüzünden uzakta kıvrık bir değnek olan bölümler.Yavaşça parmaklarınızla saç taramak ile bukleleri gevşetin.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Patlama Creme saçları yumuşatır, parlaklık verir, zaman stil azalır ve ısı saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Kalın Ve Dokulu Bob

Bu tabakalı bob sahiden katmanlarını uygulamak için doku bir ton ile yumuşak lakin bir realitedir.

Braun Der Friseur göre stil

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir mahsul uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Doku için bir ürün uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Mükemmel Doku Bitirme Sprey birlikte bodifying polimerler kullanarak yığılma gelen ipliklerini tutarak saç doku verir.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Tüm yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Süpürüldü Biter

Bob tabakalı bir şık tarzı diğer bir yol fazla ön parça için azıcık büküm eklemek.

Braun Der Friseur tarafından stil

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile çok ön parça hariç saç pürüzsüz.Düz bir demir kullanarak, ön parçaları yumuşak ve uçları dışa doğru çevirin.Doku için bir mahsul uygulayın.Tamamlama sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Egzersiz Hairspray uzun gevrek şehvetli olmadan uzun süreli tutun sağlar. Doğal görünümlü bir bitiş sağlar ve nemi saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Daha yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

Kalın Saçlar için Glam Bukleler

Sadece saç ucuna içten yumuşak bukleler alarak, sadece doğal olarak olduğundan daha büyük olmayan albenili ve klasik bir görünüş, fakat bununla beraber saç almazsınız.

Braun Der Friseur kadar tarz

Tarzı Nasıl:

Kuru saçlar için termal koruma sprey uygulayın.Kızgın demirle aks orta biter saç büyük kısmını kıvırın ve klipleri ile sabitleyin.Bir kez soğutmalı, klipleri uyandırmak ve bukleleri gevşetin sosu bir fırça kullanın ettiler.Saç bölümleri birleştirme ve büyük bir dalga meydana getirmek için onları vur.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Mükemmel Demir Sprey ütü ısısı 450 F. saç korur

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bütün yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli yerinde olacaktır yüz.

Uzun Kaküllü Saç Kalın

Bir saç kesimi için bir saçak ekleme sadece daha fazla şahsiyet atamak yok, bununla beraber toplu giderilmesinde tezgâhtar olacaktır. Bu hoş saçak derin bir yan kısmı başlayarak alnına götürür.

Braun Der Friseur kadar stil

Tarzı Nasıl:

Islak saça şekillendirici bir ürün uygulayın.Şekillendirici bir fırça ile saçı kurutun.Termal koruma uygulayın.Düz demir ile saç pürüzsüz.Doku için bir ürün uygulayın.Bitirme sprey ile stilini ayarlayın.

Önerilen Ürünler:

Havyar Çok Iyi Demir Sprey ütü ısısı 450 F. saç korur

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Daha yüksek yoğunluklu orta saç şekilleri yüz ve orta doku bu saç modeli uygun olacaktır

Kalın, Denizkızı Dalgaları

Kalın-çok kalın saç yapmaz diğer bir kıvrılmış tarzı Denizkızı dalgaları bakın.

Michelle Pritchard, Jess Moss, Currie Saç, Deri & Çivi, Wilmington kadar Makyaj ile tarz, DE

Tarzı Nasıl:

Nemli saçınıza şekillendirici bir mahsul uygulayın.Kuru saçlar pürüzsüz bir darbe.Termal koruma uygulayın.Wrap saç yüzünden uzakta kıvrık bir değnek olan bölümler.Hepsi bir dalganın içine evlenmek dek bukleler ile fırçalayın.Tamamlama sprey ile ayarlayın.Sprey bitmiş bak parlıyor.

Önerilen Ürünler:

Balık Yumurtası Çalışma Hairspray uzun gevrek duygusal olmadan uzun süreli tutun sağlar. Doğal görünümlü bir bitiş sağlar ve nemi saç korur.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bütün yüksek yoğunluklu ve orta doku orta saç şekilleri bu saç modeli uygun olacaktır yüz.

İpucu:

Muhtemel olduğunca üniform olarak bu görünümü almak için her birim bukle çalışın.

Kalın Dalgalı Kesim

Thick wavy cutİnstagram @daniwatermanhair

Saçları pürüzsüz vintage dalgalar gecenin en çekici bayanı siz olun. mükemmel uzun ömürlü bir saç spreyi ile sprey, dalgalar tamamlamak için bazı güzel makyaj yaptır, ve kırmızı halıda yürümek için hazırsınız!

Fazla Kısa Saç İçin

İnstagram @oro.salon

Bu kısa eğlenceli kalın saç sadece cesur ve küçük düşürücü! Çok kısa bir saç sahibi almak artık tarzı anlamına gelmez. Yalnızca senin yanına favori şekillendirici ürün ve tarz birçok yollarını keşfedeceksiniz!

Dalgalı Saç

İnstagram @themonnikerstudio

Eğer uzun dinç saç yakalamak istiyorsan lakin gerekebilir bakımı için yok, sevişmek kurtarıcı olacaktır. Saç her tarafında doku ve büyük hacimli sunar ve hayatını çok daha basit hale getirecektir.

Dairesel Yüz İçin en iyi

İnstagram @taylornees1

Kadınlar için 60 çok iyi

İnstagram @shearmaiden

Beyaz ve iyice içten! Bu kibar düz doğal bobcut orada tüm bayanlar pohpohluyor renkli. Süper şık lakin kolay bakım, daha artı ne yapabilirsiniz?

Oval Yüz için en iyi


About admin

Check Also

Daha MAC Strip Down – Makyaj ve Güzellik Blog

MAC'i seviyorum. 20'li yaşlarımın başına gelinceye kadar Ulta ya da Sephora'ya girdiğimi ya da duyduğumu ...