Muhteşem Saçlar İçin Muhteşem Kılavuz

Çoğu zaman kendi makalelerinin mevzusu olan bir güzellik yazarı olarak, seneler süresince birkaç “ticaretin püf noktası” öğrendim. Mesela, kameranın görünmesini istiyorsanız, kızarıklıkla birazcık fazla abartmak zorunda kalırsınız. Ve en iyi öğütülmüş mineral tozun hafifçe tozlanması cildinizi parlatırken aynı anda bir saniyede yağı karıştırır.

Ben sahibim Ek olarak daha dolgun, daha parlak, daha uzun ve genel olarak daha sıhhatli görünmesi için saçlarımı iyi mi kullanacağımı öğrendim. Bazıları öğreneceğiniz şeklinde açılardır ve bazıları bir ürün (yada onun eksikliği) gerektirir. Kendi fotoğraflarını çekmeyi öğrenenler için – bu özçekimleri mükemmelleştirmek yada ustalaşmış öz portre çekerken ustalaşmak – benim için neyin işe yaradığını bulana kadar çekmeye ve yeni şeyler denemeye devam etmek isteyenler için en iyi önerim. Gene de, her insanın her durumda muhteşem saç resmi için bu rahat kılavuzu bulacağını düşünüyorum!

Mükemmel Saçlar İçin Mükemmel Kılavuz

Fuller Saç İhanesi

Dolu saç yanılsamasını yaratmak için, saçınızın her bir teli, fotoğraflarınızdaki fotoğraflarla yüzleşmelidir. Demek ki düz bakıyorsanız, tüm saçlarınızı arkadan çekin ve omuzlarınızın önünde hareket ettirin (yeterince uzun olmasına izin verin). Alternatif olarak, tüm saçlarınızı omzunuzun bir tarafına getirebilirsiniz. Kafanızın arkasının fotoğrafını çekiyorsanız, tüm saçınızı önden arkaya doğru çekin. Daha kısa saçlı olanlar için saçınızın sesini yanlara, arkaya yada arkaya doğru hareket ettirebilirsiniz.

Bu yeterince rahat geliyor, sadece bir çok insan bunu düşünmüyor ve tüm farklar hacim ve vücutta.

Fuller Saç İhanesi

Burgu ve Yalın Hüner

Bu numara, yukarıdaki “dolgun saç” numarasıyla el ele gider. Gene, tüm saçlarınızın kameraya dönük olduğundan güvenli olmak istersiniz. Böylece, bu görüntü kafamın arkasından çekilmiş olduğu için, tüm saçlarımı omuzlarımın önünden arkasına çektim. Daha güzel bir görüntü elde etmek için iki şey daha yaptım. İlk ilkin resimde gösterildiği şeklinde saçlarımı döndürdüm ve sonrasında bıraktım. Bu saçların sırtınıza yayılmasını önler ve daha iyi görünür. İkincisi, başımı hafifçe geriye eğiyorum, bu da saçlarımı daha uzun gösteriyor.

Burgu ve Yalın Hüner

Saç spreyi abartma

Saçlarınızın resimlerinizde yumuşak, esnek ve organik görünmesini istiyorsunuz. Saç spreyi yukarıdakilerin hepsini engeller. Elbet, kabarmayı uzak tutmak için bir ya da iki spritz kullanabilirsiniz, sadece kask kafası için fena bir görünüm hepimiz.

Mükemmel Saç Resim için Ultimate Guide - Saç spreyi Overdo etmeyin!

Fena aydınlatma Siyah ve Beyaza Git

Kimi zaman çekici olmayan aydınlatmada kendini bulursun. Kim bilir floresan aydınlatmalı bir odanın kirli mavisidir, ya da bir ihtimal bir arkadaşınızın oturma odasında oldukca fazla portakalla uğraşıyorsunuzdur. Başka bir mesele, düzenleme yazılımınızda düzeltmeye çalışırken grenli yada düpedüz acayip bir görüntüye yol açabilecek kafi ışığa haiz olmayan bir konum olabilir. İşte gizli saklı bir fotoğrafçı numarası: rengi karıştır ve doğruca siyah ve beyaza git. Bu, tüm beyaz dengesi sorunlarınızı çözecektir. Görüntünün canlı olması için bir tek parlaklaştırın ve kontrast yapın.

Kötü aydınlatma Siyah ve Beyaza Git

Ez onu

Saçlarını tokatlamak denenmiş ve gerçek bir püf noktası Eserleri. Bir avuç saçı kapın ve özgür bırakmadan ilkin sıkın. Başının üstünden tekrarla. Bunun için herhangi bir ürüne ihtiyacınız olmadığını ve efektin oldukca uzun sürmeyeceğini ihmal etmeyin, sadece irade Resimlerinizde fark yaratın.

Ez onu

Petrol senin arkadaşın

Fotoğraf makinesinde bir fark yaratabilmek için fazladan allık icap ettiğini söylediğimi hatırlıyor musun? Aynı yağ söz mevzusu olduğunda geçerlidir. Elbet, oldukca uzağa gittiğin bir nokta var, fakat muhteşem miktar saçlarının daha parlak ve sıhhatli görünmesini sağlayabilir. Tercih ettiğiniz saç yağını yada serumu kullanabilirsiniz. Basitçe avucunuza bolca oranda uygulayın, ellerinizi birbirine sürtün, arkasından saçınızı tarayın. Aşağıdaki ikinci resimde sağ tarafta saç yağı var fakat solda değil. Farkı söyleyebilir misin?

Petrol senin arkadaşın


About admin

Check Also

Yazları bu 6 sıcak hava saç modelleri ile serinlemek

Kuşkusuz, oldukca sayıda evcil hayvan peelingim var. Fakat en büyük sıkıntılarımdan birinin ne işe yaradığını ...