Okul Saç modelleri için Geri 40 Sevimli Ve Kolay 2018 için
Okul Saç modelleri için Geri 40 Sevimli Ve Kolay 2018 için

Okul Saç modelleri için Geri 40 Sempatik Ve Kolay 2018 için

Malzemeleri biriktirmek ve yeni giysiler bulmak keyifli olsa da, yeni bir biçim ile serinlemek için coşku verici. Geri kampüste bu sürem adım saç ile bir izah etmek! Saçlarını sallanan sabah okula gitmeden ilkin saat almak zorunda değildir. Bu genç ve taze saç birini seçerek okula bu yıl başı ne süre, en hoş anahtarıdır. Doğru saç kesimi ya da yalnız dürüst acele tasarım ile, iyi seneler kati olabilirsiniz! Okula açtırmak için bazı popüler saç modelleri burada.

Trajik A-Line Bob

Dramatic A-Line Bobİnstagram @stylinbymak_17

Q&style ile Bir yaratıcı, Makayla
Tulare, CA saç Stilisti @ Güzellik Salonu

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu trajik satırı Bir kesim ile bir şımarık bir sarı saçlı. Bu dinle ilgili en sevdiğim şey kesilir. Her yaşta azca kalsın hepimiz ekip elbise ve şaşırtıcı oldukça güzel olabilir benzer biçimde hissediyorum, bu sebeple Bir satırı bak seviyorum.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve bitmiş tembih edersiniz?

Demir ne sizin için en yerinde olan plaj dalgası oluşturmayı öneriyorum. Bana Kalırsa ben ve müşterilerim de bu aşk için fazla daha uzun sürer, bu sebeple düzleştirici kullanmayı seviyorum. İyi dalgalar onların yerinde gün bile Geç kalmak ve hala iyi görünüyor iyi mi sürpriz yaptılar.

Bukleler serin en kısa sürede, sonradan tekrardan bir görünüş için bazı merhem ve airspray ilave edin parmaklarımı çalıştırıyorum.

İstemci türü için bakmak nasihat eder misiniz?

Bir sempatik ve şımarık seven hepimiz sonsuza dek edinmek için almadan bak bu bak tavsiye ederim. Yaşlı hanımefendilerin genç bayanlar için olgun ve sofistike bir görünüş ve şık bir görünüm.

Zahmetsiz Shag

İnstagram @rainerschneck365

Q&style ile Bir becerikli, Rainer Schneck
Dallas, TX Salon Sahibi @ Pinsalon

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu rahat yeni bir Sikiş. Bu mevzuda gizli saklı duymak seviyorum. Keyifli, seksi, rock and roll saç vibe aslen veriyor.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve bitmiş tavsiye edersiniz?

Müşterilerimin %80’i kendi Pin Salon Rootbooster kullanıyorum. Denetim büyük bir miktar verir-Mus hafifçe bir sprey. Hem daima Kerastase tipleri benzer biçimde bir ısı koruyucu kullanıyorum. Şimdiye dek en sevdiğim! Süper ışık ve saç parlak fakat fazla yumuşak yapar. Çoğu zaman minik bir BM ile bitirmek.Giyinip Yatak Odası.Kevin Murphy nazaran saç.

İstemci türü için görmek tembih eder misiniz?
Bak bu fazla yönlü rahat, zahmetsiz bir görünüm isteyen müşteriler için idealdir. Muhteşem oldukça kilo ortadan kaldırmak için saç iyi bir miktar olan naturel dalga ve müşterileri ile çalışır. Ek olarak saç dokusu ve vücut verecektir bu sebeple ince saç üstünde kullanılabilir!

Kolayca oldukça uzunluğu ve çerçeve ayarlayabilirsiniz bu sebeple bu bakışı azca kalsın tüm şekiller üstünde çalışır. Büyük naturel doku göstermek isteyen müşteriler, bununla beraber hususi faaliyetler için saç stili benzer biçimde çalışır. Kolay saç keyifli, seksi ve rahat artmak için.

Tousled & Dokunulabilir

İnstagram @coledoeshair

Q&style ile Bir becerikli, Cole
Silverdale, WA tasarımcı / Mahsul Eğitimci @ acı İzmir Gene Juarez

Bu görünüşü iyi mi betimleme edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünüş çoğunlukla kolaylığı ve oldukça yönlülük için oluşturuldu. Müşterilerim naturel doku giymek için ya da akılda, orta boy yanak oyuk at çerçeve ile gittik oldukça sıcak bir arabulucu kullanmak ihtimaller içinde edinmek isterim bu türü. Katmanları yumuşak tuttuk fakat hareket fazla kırık. Tousled ve dokunmatik olduğundan seviyorum. Üstüne birkaç yumuşak bir bukle yalnızca yüzünü yumuşatmak yörede attık.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve tekrardan nasihat edersiniz?

Bu görünüm için tüm Bumble and bumble ürünleri kullandık. Ürünler birbirine play-off için bir ürün ile yapıştırma gerçekte iyi çalışıyor. Açılmak için, yalnızca yumuşatmak ve renk için parlaklık vermeyi Kuaförler Görünmez Yağı şampuan ve saç kremi kullandık. Biçim Verme için, Curl Astar tırnak caymak bizlere muavin oldu. Geri bazı doku eklemek için, Sörf İnfüzyon kuru hissetmeden güzel bir deniz tuzu hissetmesini sağlamış oldu. El kurutma sonradan, demir kıvırma, 1 inç kullanarak kıvırcık ve parmaklarımla bukleler komisyonlu. Eğer bir beachy, yazlık, efervesan görünüm için gidiyoruz inanılmaz. Eğer saçına dokunmak ve bir taraftan diğeri tarafa çevirmek seviyorsanız, bu sizin için bak!

Blunt Bob

İnstagram @lauradoesmyhair

Q&style ile Bir yaratıcı, Laura Myers
Reno, NV ve kuaför Salonu ortağı @ HALO Salon

Bu görünüşü iyi mi tasvir edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu herzamanki, blunt bob çağıl ve cümbür cemaat şahane görünüyor. Hemen hemen zahmetsiz parlak, dinç ve çarpıcı bir görünüm. Fringey bang güzel gözleri için ilgi çekiyor ve kül sarı saçlı rengi naturel güzelliğini ortaya çıkarır.

Kimsenin kişisel tarzını ortaya koyuyor bu bak en sevdiğim şeydir. Hipster tamamlanmış, bu kesim cümbür cemaat pohpohluyor.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve yine tembih edersiniz?

Islak saç ile süregelen, Birleşin Saç Darbe kullandık & Set Birleşin U Yağı ile cocktailed, sonrasında büyük dairesel bir fırça ile düz bir ütü ile üstünden geçerken, ilkin onu kaldırın ve yumuşaklık devretmek için darbe kuru. Ek olarak bir sopa ile doku ekleyebilirsiniz. Doku sprey ile bitirmek için sprey.

İstemci türü için görmek nasihat eder misiniz?

Varyasyonları ile cümbür cemaat için iş, yüz şekli ve saç dokusu doğal olarak olarak bir bob hakkında fazla şey. Mesela dairesel bir yüze haiz biri uzun bir bob isterim, ve kıvırcık saçlı biriyle “Kare kafa” durdurmak için katmanları ve daha artı doku gerekir. Modası geçmeyecek klasik bir indirilmiş.

İkonik Shag

İnstagram @alexusestellehair

Q&style ile Bir marifetli, Alexus Estelle
Woodlands, TX stilist ve Modacı @ Salon Bugatti

Bu görünüşü iyi mi tasvir edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu çağıl bir sevişme. İkonik 70’lerin saç kesimi modernize edilmiş bir versiyonu olan bu seçimi en sevdiğim şeydir. Ek olarak patlama ile bu dış görünüş giymek. Lob saç kesimi çalıştı ve yeni bir şey tecrübe etmek isteyen her herif için .

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve bitmiş nasihat edersiniz?

Eğer saç sıhhatli ve parlak, krem iyi terk gerekir eğer bu seçimi iyi görünüyor. Nemlendirici Krem Oribe Supershine Işık kullandım. Bak bir yaşamış yaratmak için kuru saça ya da kuru hava benzer biçimde sert. Bu biçim düz yada dalgalı eskimiş olabilir, fakat uçları düz uygar shag görünüm edinmek için yakalamak belli olun. Anahtar doku, hacim ve hareket oldukça.

Kuru saça, kökünden hacim verici toz kullanmak. Bölüm Toz Süpürüldü Oribe kullandım. Bakmak bitirmek için, tuşunu basılı tutun ve bellek atamak için bir mahsul eklemek isterim. Favori doku sprey sprey! Oribe Kuru Doku Sprey kullandım.

İstemci türü için bakmak tembih eder misiniz?

Bu kesim tüm saç dokuları ve yüz şekilleri için ve uzun yada kısa sürebilir. Fazla yönlü, herhangi bir yüz şekli kes kişiselleştirerek ayarlanabilir. Uzun tarafında katmanları yetişmek için önemlidir, fakat uzunluğu ile doğru orantılı.

Saçlarınız kalınca tarafında ise, tartı kaldırmak katmanları bir sürü ilave edin. Saçlarınız orta ince ise, hareket ve doku oluşturmak için dalgalı katmanları ilave edin. Stilist resimleri getirmek için belirlenmiş olun!

Dişil Köprücük Kemiği Kesti

İnstagram @jasminekokoszkahair

Q&style ile Bir marifetli, Yasemin
Austin, TX kıdemli Stilist @ Garbo Salon & Spa

Bu görünüşü iyi mi tanım edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu dokulu ilgili en sevdiğim şey, köprücük kemiği uzunluğu kesmek epeyce kalınca saçları ağırlık bağımsızlık bırakır. Yoğun saç kesim daha hantal yada “kabarcıklı” kısa hissediyorum. Her Tarafında konkav katman ve ağır doku kullandım, ve bununla beraber çevreyi daha 3/4 inç hakkında kısa bir çizgi razoring ve mezuniyet ilave ederek ense ona birazcık alttan kesilmiş gizlenmiş.

De-yığınlarında, bu sebeple bu benim en sevdiğim şeylerden biri yapmak için güzel ve kısa bölüm üstünde dışa doğru çevirme olmadan bırakmaya saç teşvik eder.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve bitmiş nasihat edersiniz?

Tüm Tasarım ürünleri kullandık. (Bir orta jel tutun) Confixor parlak, yaşam batmış bir tutuş sunarken, Jurnal Saç Onarım ısı koruma sağlar ve biçim verme öncesinde saçı besler. Bu dış görünüş için, ben darbe saç keza kurutulmuş, kökleri kaldırma. büyükçe bölümler alarak, yassı demir dalgaları ekledim ve Hava Yoklama hairspray ile hala brushable olan hacimli bir netice için bitti!

İstemci türü için bakmak tavsiye eder misiniz?

Bahsettiğim benzer biçimde, bu kesim de olağanüstü oldukça kalınca saç için emek harcamalar yürütüldü ve Bu konuk naturel dalgalar geliştirilmiş. Basit bigün yada bir gece için , bu sebeple bu saç modeli fazla seviyorum. Ve okula dışarı giden bayanlar için yoldam için fazla süratli!

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve her yerde tembih edersiniz?

Bu şekilde, bir doku sprey, ısı koruyucu, yumuşatma kremi/yağı, 1-inç, düz demir ve saç spreyi saç maşası ihtiyaç duyulan saç stili.

İstemci türü için bakmak tavsiye eder misiniz?

Plaj dalgalar herhangi bir yüz şekli olan cümbür cemaat, saç ve herhangi bir doku olabilir. Saç uzunluğuna ast olarak, inç zahmetsiz bir dalga daha kıvırma demir 2-1’e değin olabilir. Natürel ki, bu yalnız iyi bir curl tutan naturel dalgalı saç yada saç almak için bir yol daha kolaydır. Yukarıdaki ürünler yakalamak destek olmak ve tüm gün son!

Dokulu Lob

İnstagram @hair_by_levi

Q&style ile yaratıcısı Levi Myers
Downtown Long Beach, CA saç kesimi ve Rengi, İnce ve Kısa Saç Uzmanı @ Atlantic Studio 425

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Uzun dokulu bob bu bak tanım ediyorum. Bu yüzden uzunluğu görünüş bir tane daha meydana getirmek için bu istemci kafasına saç bir sürü var, orta boylarda uçları ile tartma ve hacim eksilmek için çeşitli teknikler kullanılır.

Bu kesim seçimi için ne dek azca çaba gerektirir seviyorum. Kıvrılmış yada düzeltilmesini fantastik görünüyor olsa da, bununla birlikte bir yıkama ve kızın düşsel.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve tekrardan tavsiye edersiniz?

Kevin Murphy Vücut Oluşturucu yada Sebastian Krema benzer biçimde köklerine hacim köpüğü ile açılmak isterim. Yumuşak bir kil hafifçe krema, hamur harcı, ya da değişik ve sonunda doku tasvir etmek, parlaklık yada mat istediğiniz olup olmadığını olarak hoş olabilir.

İstemci türü için görmek tembih eder misiniz?

Bu esas biçim oldukça yönlü süper buluyorum. nerede ise cümbür cemaat özelleştirmek için ince varyasyonları ile uzun bir bob giyebilir. daima müşterinin saç tipi ve yüz şekli çözümleme ettim, sonradan onu muayenede rejimi ve yaşam seçimi biçim hakkında sual sormak. Bak ve onun yaşam seçimi tamamlar ne tarafınca kesim çimdik.

Hala ihtiyacı olduğunda geri bir at kuyruğu çekme olanağı sağlarken, taze, güncel, rahat seçimi bir dış görünüş verir, bu yoldam hakkında koskocoman bir parçası. Oldukca kolay!

Boyutlu Tarama

İnstagram @theosmomdoeshair

Q&style ile Bir becerikli, Carrie Miller Murtaugh
Navarre saç Ressam / kullanıcı @ Studio 16, OH

Bu görünüşü iyi mi tarif edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünüş, düşük bakım, Boyutlu Tarama. Organik en sevdiğim şey ne kadar yumuşak ve taban onu hiçbir renk kullandığımız bir ay için geri geri dönmek mecburiyetinde kalmaz ne renk görünüyor.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve tekrardan tembih edersiniz?

Son aşama sarı saçlı benim için bir mor tabanlı şampuan, balayaged, nasihat ederim yada müşterilerine daha hafifçe parçalar güzel ve aydınlık yakalamak için vurgulanmış. Benim favorim Sarı Şampuan Fanola.

İstemci türü için görmek nasihat eder misiniz?

Bu renk azca daha cümbür cemaat, orta kahverengi saçlar için ışık bilhassa şahane görünüyor. Son aşama düşük bakım yaşam tarzını yeğleyen müşterileri için tarama nasihat ederim.

Mesafede Dalgalar

İnstagram @hair_by_morgan

Q&style ile Bir yaratıcı, Morgan Duncan
Ventura, CA Morgan Duncan Kadar kozmetikçi @ Saç

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bak sahile bir dalga, kökünden ortalama iki santim uzakta bir vurgulama tekniği ile oluşturulan ombré seçimi dokunmuş. Güzel bir karamel sarı saçlı içine tonda.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve baştan tembih edersiniz?

Bu seçimi edinmek için, demir kıvırma 1.5-inç kullanın ve tousled, düzensiz bukleler sağlamak için Schwarzkopf Toz ile son vermek.

İstemci türü için bakmak tembih eder misiniz?

Bu saç rengi yıl her tarafında uyarı bir sürü ihtiyacı olmayan azca bakım gerektiren bir saç modeli isteyen bir alan kişi için idealdir.

Güneş Dalgalar

İnstagram @studiocgsalon

Q&style ile Bir yaratıcı, Carrie Gridley
Coeur d Alene sahibi/Stilist @ Studio CG Salon, ID

Bu görünüşü iyi mi tanım edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu tarama acilen fazla popüler olan bir fazla güneş, yaşayan sunan bir seviyorum. Bak bu da Paul Mitchell ile büyük hafifçe çalışan bir sprey olduğu Değin Çalıştı ,Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Doku Deniz Sprey olarak oluşturulmuştur. Kendilerini bukleler demir dalgaları vardır.

İstemci türü için görmek tavsiye eder misiniz?

Tarama yalnızca, hepimiz benzer biçimde deli benzer biçimde yoğun bir program saçlarını boyama girmek cümbür cemaat için büyük bir bak. Ek olarak saç her tür halk için idealdir. Hafifçe, orta yada azami kapsama olmak için, istenilen sonuca bağlı olarak hür biçim boyama sağlar. çoğunlukla, bu genel anlamda boyama tekniği oldukça insan için oldukça iyi bir seçenektir.

Tarama Bebeğim

İnstagram @kels_hairstylist

Q&style ile Bir becerikli, Kelsey VanderEnde
Cloverdale, B. C., Kanada’da kuaför @ Michauds Salonu ve Spa

Bu görünüşü iyi mi tarif edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu favori görünüyor. Organik saç tarama için bir seviye olduğundan bu bakışı seviyorum. Tarama saç rengi zorunda kalmadan bazı açık sözlülük ve derinlik kazandırır ve saçınızın her rahatlatmak için en iyi yoldur.

Ek olarak bu bak sevdiğim saçlarının uzunluğu. gene de eğer ihtiyacı var ise geri çekmesi için yeterince uzun ve fazla daha rahat bukleler koymak, sabahleyin hazırlanmış elde etmek için bir şeyler süratli ve kolay hale getirir.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve bitmiş tavsiye edersiniz?

Bu parlak ve taze görünümlü yetişmek için en iyi yolu haftada asgari bir kez mor şampuan ya da saç kremi kullanmaktır. Kişisel Olarak, en sevdiğim mor saç kremim Kevin Murphy Sarı saçlı Melek. Bu görünüş edinmek için başka bir büyük ürün beden ve hareket ettirmek için bir Mus. Mus ekleme de bukleler yetişmek için müsade verir, ve natürel sadece onlarca defa ısıyla biçim verme benzer biçimde bir şey yapmadan ilkin ısı koruyucu kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu bukleler oluşturmak için düz bir demir kullandım, ayrı yönlere saç daha buruşuk ve daha çok hareket oluşturmak bukleler alternatif.

İstemci türü için bakmak nasihat eder misiniz?

Organik saç olan cümbür cemaat bu bak tembih ederim ve yalnız birkaç ayda bir saçlarını dokunmak zorunda kalmadan minik bir parlaklık eklemek istiyor. Bak bu da uzunluğu pek sevmez daha kolay ve daha kısa saç stili bulacak biri için mükemmel.

Saç bu kısa uzunlukta ince saçlı ve saçlarını fuller benzer biçimde duymak isteyen biri için fantastik. Hem fazla pozitif saç ve saç rengini açmak için gereksinim duyan fert için idealdir.

Organik Boyutlar

İnstagram @laurentreatshair

Q&style ile Bir marifetli, Lauren
Little Rock, AR stilist / Saç Extraordinaire / Renk Uzmanı @ Studio 1500

Bu görünüşü iyi mi tanım edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bak yumuşak, naturel görünümlü bir boyut olarak özetlenebilir. Bu tip için, bu sarı saçlı ulaşmada yolculuğunda ilk Yakma bir oturum oldu. Sadece, bu nihai bir renk olarak uygun olacaktır.

Usulca vakaları yüzünü neşelendirmek için yerleştirilir ve hafifliği naturel, güneş ipliğe benzediği için karıştırılan iyi mi seviyorum.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve yine nasihat edersiniz?

Yumuşak babylights ve arka tarafa dürüst yüzün ön karışımlı ince tarama için renk uzmanı sorarak tavsiye ederim. Ek olarak yüz yapısı iltifat teknik combo başkalaştırmak için stilist isteyin ve cilt tonunu düz renk formülasyonu oluşturmak isterim.

Saçlarını büyük bir kısmını vurgulamak etmedik olsa da, hala onlarca defa ve jurnal ısı koruyucu haftada bir kere bir renk-güvenli şampuan, besleyici saç maskesi () kullanmanızı tavsiye ederim.

İstemci türü için bakmak nasihat eder misiniz?

Bu renk sipariş verme adeta her insanın kibir verici. Bu babylight/tarama oluşturulan azca daha her esas renk kullanılan, azca daha siyah sarı saçlı olabilir. Vakaları açılış noktası benzersiz yüz özelliklerini ilerletmek için istemci değişebilir. Ötekiler en iyi vurgular elmacık kemiği ya da çene getiren dışarı görmek iken örneğin, bir ekip istemciler Kaş kemiği vurgulamak vakaları ile iyi bak.

Sıcak Tarama

İnstagram @md.saç.yyc

Q&style ile Bir yaratıcı, Mandy DeVo
Calgary saç ve makyaj Sanatçısı @ Kırmızı Çiçek Salonu, Alberta, Kanada

Bu görünüşü iyi mi tarif edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Vakaları cilt tonu ve koyu özellikler övgü onu sıcak tonlar göstermek iyi mi bak bu en sevdiğim şey. Kızlar inanılmaz temiz saç ile okula gidebilir.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve her yerde nasihat edersiniz?

Bir 1-inç Sıcak Araçlar saç maşasıyla kıvırın oluşturmak için kullanılan Marcel. Hem Tasarım Zarara Tedavi ve Tasarım Sakinleştirici Tonik terk ederdim. Bir kez kurutulmuş ve set, Wetbrush Pro ile dalga fırçalanmış ve Tasarım Denetim Gücü ile tamamladı.

İstemci türü için bakmak tavsiye eder misiniz?

Oldukca yoğun bir yaşam seven biri için bu biçim tavsiye ederim. Bu rahat, düşük bakım renk/kesim ile, her 8-12 hafta salon ziyaret etti. , Alıştırma hazır ve her şeyi bu saç nikah hazır içinde yerine getirmek olası.

Tekstüre Katmanları

İnstagram @gracehill.kuaförlük

Q&style ile Bir marifetli, Grace Hill
Sydney, Avustralya’da kıdemli Stilist ve renk uzmanı @ Grace Hill Kuaförlük

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu sarı saçlı bir tekstüre ile kaplı, uzun katmanlı bir kesim var. Bak bu mevzuda benim en sevdiğim şeyler naturel bir görünüm ve zahmetsiz seçimi vardır.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve baştan tembih edersiniz?

Deneyin Kevin Murphy bir geri, naturel bir görünüm için Soyundu

İstemci türü için bakmak nasihat eder misiniz?

Bu bak en iyi orta kalınca, uzun düz saç için uygundur. Dairesel, oval yada uzun şekilli bir yüzü bu bak giyecektir.

Şelale Bukleler

İnstagram @curllovemiriam

Q&style ile Bir marifetli, Miriam McNamara
Minneapolis, MN DevaCurl Stilist @ Curl Power Salonu

Bu görünüşü iyi mi tasvir edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bak bu en sevdiğim şey kendi akışı ve denge! Bukleler onu, birbiri içine onları ağırlığında hayır pozitif yük ile basamaklı şelale tesiri seviyorum. En temel olarak, bu uzun tabakalı saç kesimi, saç ile bu kalınca ve kıvırcık, naturel hacmini denetlemek kuvvet olabilir.

Geleneksel uzun katmanları yaptıktan sonrasında, saç içine geri dönmek ve yüz saç değil pozitif siklet dengelenmiş bir şelale efekti vermek için taç genelinde ve ek katmanlar eklemek önemlidir. Netice ağırlık olmadan uzunluğu korur ve biçim için kolay bir bakın.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve bitmiş tavsiye edersiniz?

Bu bak okulu erken sabahları için idealdir-ve-huzur, rahat yıkama ile hoş naturel doku onun tesirini en üstteki düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Azami rutubet, parlaklık ve ses kontrolü için DevaCurl ürünleri tembih ederim.

Temizlenmiş ve Kaka Değil ve tek Bir Şartla Çöküntü saçları ile donatılmış, rutubet ve tüm gün sürecek dokunulabilir fakat enerjik yakalamak için Parlatıcı ve Ultra Tanımlamak için Jel Krem Biçim biçim.

İstemci türü için görmek tavsiye eder misiniz?

Uzunluk sakınan herhangi bir yüz şekli ve rahat görünümlü, rahat cümbür cemaat biçim bakmak için bu yoldam tembih ederim. Bu bukleler takmak istediğinizde hala gerekirse bir at kuyruğu Çek, lakin muhteşem görünmesi için kolay!

Bilhassa dalgalar ve bukleler bu kesim ile parlayacak. Bak bu iyi kalınca, yoğun saç için çalışıyor. Düşük saç yoğunluğu ile bir alıcı için birçok katmanı nasihat etmem.

Künt Alıngan Bob

İnstagram @prismahairstudio

Q&style ile Bir marifetli, Mona Lee
Albuquerque, NM benzer Sahibi @ Prisma Saç Studio

Bu görünüşü iyi mi tanımlama edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bir retro, yeni Binyıl vibe ile künt kırılgan bir bob. Bak ilgili en sevdiğim şey, oldukça yönlülük. Bu hususi bir biçim hakkaten tek bir kombine iki saç kesimi. Tüm çevreyi ulaşınca, şık ve uygar bir hoş ve künt uzunlukta bir görüntü. sonrasında üst kısım ve patlama ve Bağlantıyı kes trajik açı içine tamamımız bakmak isterim saç getirebildim.

Hala bir Midilli içine çekmek ihtimaller içinde olurken yüzünü çevresinde keskin bir açı ve uzun saç için esneklik sağlar.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve her tarafta nasihat edersiniz?

Oldukca yönlülüğü bu dış görünüş hakkında en iyi şey. Sallıyor benim herhangi bir yoldam benim en sevdiğim şekilde saç doku mahsul değişim dahil etmektir. Bu doku ve sanırım aynı gün ya da ikinci gün için büyük birime dürüst oranda verir.

Bu dış görünüş için, ucunda bir ısı koruyucu için Loma – Besleyici bakım Yağı ve şık bitiş kullandım, sonrasında 4 Numaralı Saç bakım Şekeri kökünde hacim ve doku için Doku Sprey.

İstemci türü için görmek tembih eder misiniz?

Haizdir yada pürüzsüz bir demir, demir, fön makinesi, vb curling olsun kendi saç biçim verme işlemek için istekli olan biri için bu bak nasihat ederim.

Bu bak arkada küçük bir hacim isteyen birisi için oldukça iyi olurdu, fakat gerçi yüz çevresinde uzunluğu fazla korumak istiyor. Bu kesmek keyifli ve keyifli bulunduğunu, ve o zamandan beri muhakkak çizgiler vardır, bu değin benekli böylece iyi! Doğrusu, onun en iyi klasik deniz dalgası.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve bitmiş tavsiye edersiniz?

Bu Denizkızı shag kesim üstünde kullanmanızı tavsiye ederim benim gözde ürünüm doku sprey. Birleşin “Sıvı Toz” ve “Texturiza” sprey kendi favorilerimden ikisi.

İstemci türü için görmek tavsiye eder misiniz?

Fazladan saç ağırlığı azıcık kurtulmak isteyen kalınca saçlı bir alan kişi için bu parçayı tembih ederim. bununla beraber karışık bir dalga benzer biçimde biçim olması gerektiği benzer biçimde saçlarını azıcık dalga olan bir istemci şahane. Bu kesik kesik dilim bolca ile elde edilir, hiçbir katmanları bile vardır.

Birazcık düzensiz olması gerekiyordu bu yana, o vakit bir sürü saç stili, lakin gene de yoldam içine koymuşlar benzer biçimde gözükmek istiyor olmayan bir alıcı için olurdu.

Klasik Mezun Bob

İnstagram @wwesleyjohn

Q&style ile Bir marifetli, Wesley Hanlon
Toronto, CA becerikli Yönetmen @ Sassoon Toronto

Bu görünüşü iyi mi tarif edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bak bob bir saçak ve katmanları bir dokunuş ile mezun olmuş bir herzamanki. Gözleri daha da öne çıkmasını da sağlayacak bir kesim tasarım yerine getirmek istedim bu sebeple bu dış görünüş gerçekleştirmek için tercih sebebim oldu. Bu kesim en oldukça bu huyunu seviyorum.

Hangi ürünler bu bakışı gözetmek ve bitmiş nasihat edersiniz?

Parlaklık devretmek için fakat her şey ışık taşımak için parasız ve saç kremi sprey ısı koruma için hafifçe bir losyon yada bir izin vermeni tavsiye ederim.

İstemci türü için bakmak tembih eder misiniz?

Cümbür Cemaat bu kesmek uygun olabilir, fakat ağır bir saçak seçerken, yüz şekli yüzünüzü kapatın, bu sebeple onu yerine getirmek için yeterince uzun olmalıdır. Bu söyleniyor, Eğer daha kısa, daha dairesel bir yüzü var ise, o vakit saçak eksi benzer kesme tavsiye ederim ya da (düz çizgi) fringe süper hafifçe ve yumuşak olun.

Bob her yaşam tarzına yerinde yıka ve giy bak en iyi herhangi bir yaşam seçimi için yerinde bulunduğunu düşünüyorum.

Havalı Kız Şık

İnstagram @chellelynn

Q&style ile Bir yaratıcı, Chelle Johnson
Dallas, TX Apprentice @ Düzey Imalathane

Bu görünüşü iyi mi tanım edersiniz ve ne hakkında en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bak zahmetsiz, güzel kız şık. Meydana getirilen oldukça azca ilkin yapılmamış.

Hangi ürünler bu bakışı korumak ve bitmiş tavsiye edersiniz?

Yalnızca bu seçimi yaratmak için spreyi saç maşası ve bazı doku gerekir. Pro anahtar sözcük: saçınızı ütüyü açık azca süre gevşek dalgalar olacak! Karıştırmak naturel Denizkızı bakmak için yol tarifi.

İstemci türü için görmek tembih eder misiniz?

Bu yoldam bir fazla insan için fantastik! Parlak kırmızı bir dudak ve topuklar için daha parlak, düşük bakım seçimi, ya da oldukça güzel bir iltifat olabilir. Bu benzer biçimde dalgaları sıcacık, şık, rocker çarpıtabilir…kişiliğini doğrusu parlamasına!

Oldukca Sıcak Dağlamak için

Bu ateş-kırmızı motor, süper seksi sevişme kes okula geri için ! Shaggy katmanları seksi ve sinirli iken arkada ince düşük ışık ile zengin kırmızı harikulade sonbahar rengidir. Yan tebeşir bangs oldukça sert görünümlü tutun.

Seçimi Iyi mi:

Köklerinden uçlarına kuru saç darbe, eğer takviye yumuşatma ihtiyacınız var ise saç naturel düz, yada bir kürek fırça ise parmağınızı kullanarak.Saç en ince ayrıntısına kadar kuru bir kez ihtiyaç duyulan herhangi bir parça rötuş için düz bir demir kullanın.Kullanmak yerine saç spreyi parçaları daha iyi göze çarpmasını sağlamak için görmek bitirmek için merhem.

Tavsiye edilen Ürünler:
Darbe Mane Tame Soft Saç şekillendirici ve tanımı için bir deneyin.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Oval, uzun, Yuvarlak, Kare ve kalp yüz şekilleri bu seçimi giyebilir. Hakkaten shaggy kesimler için, saç yoğunluğu tatminkar oranda isteyeceksiniz.
Anahtar Sözcük:
Fazla fazla güneş ışığı ya da sert kimyasallar saçın açığa yok, renk standardını korumak. Uygulama renk dostu şampuan, klimalar ve şekillendirme ürünleri.

Tatlı Omuzlar

Edie’nin Yoldam Merkezi İle, FL tarafınca yoldam

-Okul saç modeli için doğru sırt, omuz üstünde vurur flippy bir saç kesimi deneyin. Bu saç kesimi uzun katmanları kes garip ışık tutmak ve tezgâhtar olan süper uzun alt patlama ile orta var. Redken ya da Prive gelen BodyFul Köpük Ağırlıksız Hopârlör Parlayan adlı fantastik bir ürün var seviyorum. Hem tüm saç tipleri için mükemmeldir. Ucunda ve hoş bir flip istediğiniz hacmi almak için kökten uca dürüst uygulayın.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Tüm şekiller bu yumuşak yüzü çerçeveleyen saç kesimi ile hoşnut olacaktır karşısında karşıya. Daha pozitif saç naturel düz kalınca yada ince olsa iyi olurdu.
Ipucu:
Vakaları eklerken, onlarca defa yüz çevresinde daha hafifçe parçalar için inanılmaz bir fikir. Ek olarak sizi aydınlatır ve öptü daha naturel ve güneş görünüyor.

Kısa ve Şık

Bilhassa yalnızca ön tarafında göz hizasında kesilmiş, kulakları çevresinde arkaya kısa konik ve Sassy çikolata ve karamel kilitleri keyifli. Düşük bakım, fakat senin umrunda değil bu izlenimi vermiyor.
Seçimi Iyi mi:

Kısa kolay=! Kuru darbe ve stilini betimlemek için Mahsul ilave edin.Eğer var ise fakat düşük ayarda düz bir demir kullanın, böylece saçınızı yakmayın.

Tavsiye edilen Ürünler:
Tecrübe etmek Redken Su Yumuşatılmış Yorumlama Balmumu. Ufak bir tedarik size birazcık tanımlama benzer biçimde esnek denetim ve inanılmaz bir parlaklık tahsis etmek muavin olacaktır.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Bir kare yada dairesel Oval, yürek ve daha ince varyasyonları şeklinde yüz bu biçim giyebilir. adeta her saç tipi giymek de olabilir. Eğer oldukça fazla incelme iseniz, iç katmanları kesti. o yüzden pozitif kafa derisi ifşa etmiyorlar iyi mi dikkatli olmak isteyeceksiniz.
Anahtar Sözcük:
Kes/renk için gitmek daima vurgular geçiş. Ayrı bir dış görünüş tüm verecek ve bunalmış şehvetli sona ermeyecek.

Alacakaranlık Tam Olarak Değil – –

Karanlık ve gizemli, lakin bazı kırmızı lowlights ve sıcak bir tona haiz, bu derin ve zengin renk canlı ve sıhhatli görünüyor. Taze straggly ve hazin bakan kesildiğini devam uçları kesilmiş.
Seçimi Iyi mi:

Daha pozitif hacim yada daha artı akıcılık için bir kürek fırça büyük yuvarlak bir fırça kullanarak saçınızı üfle. Kurumadan yumuşaklığını ve denetim için biçim bir ürün sprey ısı koruması kullandığınızdan belirlenmiş olun.Eğer herhangi bir saç spreyi kullanıyorsanız, ışık tutmak.

Tavsiye edilen Ürünler:
Sınamak Darbe-parlak, şık, muhteşem bir parlaklık ve Emülsiyon Doğrultma Noktasına Düz.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Uzun, yuvarlak, kalp, oval şekilli yüzler bu yoldam giyebilir. Yüz çevresinde kare biçiminde bir yüz perçemi yolu ve tabakalar onlar için bu kesmek yapmak yada kıracak. Bu iş için de orta, naturel değil-dokulu saç çalışır, fakat curl ile hepimiz biliyoruz.
Ipucu:
Onu üfleme işin biter bitmez fazladan hacim silindirleri içine ve birazcık daha curl, beygir bir saç için. Bir zaman oturup onları ve ayrıntılarıyla soğumasını bekleyin.

Tatlı Tease

Kahverengi Tasarım Enstitüsü, Akıl Hocası nazaran biçim –

Hala uzun harikulade dalgaların şaşaa yaparken ve birazcık saç süpürme saç stili şahane bir yoldur. Tatlı Duygusal dalgalar omuzlar geriye düşmek rahat ve kibar bir halde tutturulmuş olan şirin alay taç ile tepesinde. Devam birkaç patlama üst yumuşak ve bakımlı görünümlü yakalamak için bıraktı. Mektep için muhteşem!

Iyi mi Yoldam:

Organik dalgalar işinizi ya da 1 ¼ ya da birazcık gevşek bukleler eklemek için kıvırma demir 1 ½ inç.Birazcık daha naturel görünmesi için bukleler zarar vermek için parmaklarınızı kullanın.Üst bölüm için tacı geri adım atar ve kökleri tease.Öne içten hareket ettirin ve kökleri alay et.Saçını muntazam ve geri taç toka bir çift ile güvenli.

Tavsiye edilen Ürünler:
Pantene İyi Saç Stili Sprey, Isı Koruma ve Parlaklık benzer biçimde bir ürün ile saç maşasıyla var ısı saç gözetmek. Eğer kalınca saç var ise bile, bu ışık sis saçını gerekir koruması yalnızca dürüst oranda vardır.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Tüm biçim ve saç kalınlıkları bu süper şık bir saç modeli spor olabilir yüz. Düz, dalgalı ya da hafifçe kıvırcık saç bu görünüm elde edebilirsiniz.
Anahtar Sözcük:
Ben saçlarını açık bırak, alay alanı içine sprey yada tarafa batırın istemiyorsan.

(Ne yapıyorsun?) bu çalışmada

Ufak bir savaşım ile zahmetsiz seçimi, bu uzun sarı kıvırcık seçimi sınıfa geri dönmem için idealdir. Birçok saç tipleri aynı bir biçim edinmek için, yoğunluk ya da naturel dokusu ne olursa olsun gerekir. Eğer saçlarınız oldukça ince ise, uzunluğu birazcık daha kısa tutmak yada uzantıları eklemek. Saçlarınız naturel olarak kıvırcık aslen var ise, daha çok hazırlık emek harcamaları sürecek. Demir ne sizin için en yerinde olan plaj dalgalar yaratır recommebd. Şahsen ben ve müşterilerim de bu aşk için oldukça daha uzun sürer, bu sebeple düzleştirici kullanmayı seviyorum. İyi dalgalar onların yerinde gün bile Geç kalmak ve hala iyi görünüyor iyi mi sürpriz yaptılar.
Ipucu:
Bunun yerine yan uzantıları içine para yatırım, klipler hadi kaliteli insan saç uzantıları satın almak. Stilist götürün ve saç katmanları için harmanlanmış onları, o süre yalnızca saçlarını halletmeye karar verdiğinizde onları atmak için. Bir çok kez kullanabilirsiniz, böylece fazla daha ucuz lakin gene de fantastik bir seçenek!

Amigo Chic

Edie’nin Biçim Merkezi İle, FL tarafınca biçim

Bu keyifli, renkli, esin verici stili bir anahtar sözcük elde etmek. Yüz çevresinde rahatla ve bakır sarı benekler içine biter kırmızı tonlar bu renk kızdırma olun. Huysuz takdirde, bu saç kesimi ince katman ve göz çevresinde patlama uzun yakamozlar ile oldukça basittir.

Iyi mi Biçim:

Rutubet uyandırmak ve kurur benzer biçimde saçını düz fön makinesi ve büyük dairesel bir fırça kap. Hakkaten de Güzel, seçimi altında saygısız meydana getirmek için biter roll.Gerekirse kuruduktan sonrasında, düz bir demir ile herhangi bir yerlerde git.

Tavsiye edilen Ürünler:
Pureology bukle savaşım etmesine ve kuru darbe esnasında saçınıza rutubet ekler muhteşem Süper Pürüzsüz bir Krem var. Tüm Pureology çizgi renk tedavi saç için , bu yüzden saç renkli olsun iyi ürünleri yatırım yapmayı düşünün.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Tüm yüz şekilleri bu saç kesimi giymek, fakat solgun ten kızlar bu sıcak haircolor uzakta durmalısınız. Düz saç için dalgalı kolaylıkla bu da bir biçim olabilir.
Ipucu:
Uzun oval şekilli bir yüzünüz var, birazcık daha artı kalınlığı bazı alt kaküller tercih dengede tutmak yardım etmek için.

Prima Donna

Yumuşak tatlı bukleler bir no-brainer bulunduğunu. At derin bir yan kısmı ve güncelleştirilmiş bir olağan.
Seçimi Iyi mi:

Kuru pürüzsüz ses için yuvarlak ya da kürek fırça ile saç.Orta gönder uzunlukları baştan başa bukleler oluşturmak için (¾” emek vermesi gerekir) daha minik bir varil kullanın. Hairspray tutun orta süratli bir spritz ile stilini Tamamla.

Tavsiye edilen Ürünler:
Saç Spreyi Hacim verici tasarım Saf Bolluk bukleler dek Pompa Ve hala naturel görünümlü bukleler yakalamak iyi bir seçenektir.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Bu biçim oval, bir ekip Yuvarlak, Kare ile kastetmek, uzun ve bir ekip yürek yüz şekilleri olabilir. Kalınca yoğunluğu saç orta en iyisidir, fakat ince saç haiz olanlar fazla işe yarar.
Ipucu:
Bu şık görünmesi için fazladan çizgisi doğal olarak parça için Fransız bir örgü ilave edin.

Kıvırcık Bob

Kahverengi Tasarım Enstitüsü, Akıl Veren nazaran biçim –

Bu süper girly saç stili hala sempatik kısa uzunluğu sebebiyle minik düşürücü bir havası vardır. Birim ton bu kıvırcık bob saç modeli görkemli bir stand olun.

Iyi mi Biçim:

Başının üstünde kollarında kullan 1” curling demir kap gel.Ters başınızı çevirin ve dinç bir saç spreyi ile sprey.Başını bitmiş yukarı tarafa dürüst Çevir ve hafifçe bukleler dışarı pürüzsüz.

Tavsiye edilen Ürünler:
Ünlüler bile var L’Oreal Elnett Güçlü Tutun saç Spreyi büyük kuvvetli tutun saç spreyi.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Yuvarlak yüzler yüzleri kapalı patlama ve ses oldukça muhteşem görünüyor. Eğer düz doku dalgalı süper kalınca saç var ise, bu seçimi sınamak isterim.
Ipucu:
Okula gittiğinde, takıları emek vermeyi unutma! Bir saç bandı ya da eşarp bu saç modeli ile inanılmaz olur.

Öğretmenin gözdesi

Sıhhatli görünümlü saçlar onlarca defa kazanır. Organik olarak, talihli muhteşem bir renk var. Eğer değilse, bu Tarçın kahverengi bir deneyin. Sonbahar için fazla muhteşem!
Seçimi Iyi mi:

Darbe kurutma saç sonradan her şeyi düzeltmek için düz bir demir kullanın. Patlama tarafı sardı, yüzünü sıcacık yerine açık aramaya devam et.Bu sinek yapmak için saç spreyi yada briyantin ışık tutacak bir ışık kullanımı uzağa davranır.

Tavsiye edilen Ürünler:
Paul Mitchell Super Skinny Serum düzeltir ve koşulları saç tellerini Sızdırmazlık Ve muhteşem kokuyor!
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Oval, Kare, Yuvarlak, kalp ve bazı uzun biçimli yüzleri kolayca bu biçim giyebilir. Bukleler serin en kısa sürede, sonrasında her tarafta bir görünüm için bazı merhem ve airspray ilave edin parmaklarımı çalıştırıyorum.
Anahtar Sözcük:
Şu saçlarınızı tarzınıza taze görünümlü yakalamak için her altı haftada indirilmiş. Çöpe atılan biter başarısız tamamlamak.

Örgülü Patlama

Kahverengi Tasarım Enstitüsü, Rocky River, OH seçimi

Bu şirin ve rahat aldatma herhangi bir saç tipi ve uzunluğuna yapılabilir. Yüzünden ve patlama almak için, koskocoman. Düz ya da kıvırcık saçın olsun, bu hala fazla hoş bakarken egzersiz salonu için yüzünü dışarı saç yakalamak için biçim!

Iyi mi Yoldam:

Her zamanki benzer biçimde saç stili kıvırcık eğer kıvrılmış istiyorsanız ya da düz düz isterseniz.Ön saç bandı dışarı bölüm saç biçiminde bir tutam, bir ucunda Fransız örgü başlatın ve sonrasında da karşısında kulakta bitirmek.Bobby pimleri ile güvenli.

Tavsiye edilen Ürünler:
Şüphesiz lüzum değil, lakin kimi zaman minik bir tutuş Oluşturan herhangi bir dökülmeye devam braid senin spritz hoş. Deneyin Süper Temiz Işık ağırlığı olmayacak bir saç spreyi için Paul Mitchell nazaran Bitirme Sprey Tutun.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Böylece muhteşem kılan tüm yüz şekilleri, saç kalınlıkları ve dokular bu şirin örgü giyebilir.
Anahtar Sözcük:
Örgü ve emniyete aldıktan sonradan, adamakıllı ayrı bir görünüm için bir at kuyruğu içine saçını geri kalanını çekin. Tüm mektep sporları için uygun olan saç ve saç örgüsü moda görünümlü meblağ.

Değil Averaj Konuşmacınız

Kıvırcık biçim uzun, aydınlık, sıhhatli siyah saç harikulade görünüyor. Gözlerinizi çerçeve için dairesel kısa yan süpürüldü patlama yada tarzını kişiselleştirmek.
Seçimi Iyi mi:

Saç kuruduktan sonrasında, saç uçları ile orta bukleler oluşturmak için varil kıvrık demir şaft orta-minik bir kullanımı vardır.Bir tarafa döner … ve patlama Pin yada kulağının ardında onları sokmak.Bukleler küçük bir saç spreyi ile sis olduğunda kilitlenir.

Tavsiye edilen Ürünler:
Görünmez saç Spreyi Yorumlama Davines sen doku ile beraber fazladan hacim verecektir. Tutun tezgâhtar olur fakat gerçi dokunulabilir. Oldukca Iyi!
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Oval, ince dairesel yada kare, yürek ve bazı uzun şekilli yüzler bu bak giyebilir. Kalınca yoğunluğu en azından bazı naturel doku ile orta saç en iyi çalışır.
Ipucu:
Geri Parlatıcı, ürün inşa kaldýrmak için bir izah etme şampuan kullanın, sert su maden yatakları ve bunaltıyor ve cansız görünmesini sağlar, herhangi bir diğeri önemsiz. Izahat sudan geçirin haftada bir kere saçınızı aydınlık ve müthiş görünümlü tutmak için ihtiyaç duyulan tüm olmalıdır.

Çikolata Bukleler

Sara Williams, Casal Tasarım Enstitüsü, Youngstown, OH seçimi

Bu muhteşem renkli ve biçim bir görünüm ile koridorda başlarını açılmak için muhakkak olabilirsiniz. Derin bir ast kısmı omuzları geçmiş birkaç santim güzel bukleler dönüşecek. Hiçbir katman için ince uzunlukları kalınca ve tam meblağ.

Iyi mi Yoldam:

Birim saçınızı derin bir tarafa ve sonrasında curling demir takının. Bu belirtilen bir biçim için 1 ve ¼ inç büyüklüğünde bir varil tembih ederim.Eğer gerekiyorsa saç, bölüm kapma ve saç parçaları curling başlayın.Bittiğinde hafifçe bir saç spreyi ile sprey.

Tavsiye edilen Ürünler:
Deneyin Termal Görünüm Isı Koruma Wella Uzmanları satırından ısı zarar saç korumak için Sprey.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Tüm şekiller bu güzel saç modeli ile hoşnut olacaktır yüz.
Ipucu:
Bu kıvırcık, örgülü ya da at kuyruğu şahane görünüyor.

Büyük Muhtemelen Oy…

Eğer fantastik kalınca, uzun, lüks saç var ise, bunu kullanmak! Kıvırcık ya da düz, ona iyi bak ve kuşkusuz herhangi bir kalabalık göze çarpıyor.
Seçimi Iyi mi:

Bir kere saç kuru, kafanda lüleler meydana getirmek için demir curling 1” bir varil kullanın.Bukleler soğudu sonrasında, ayrı ve birbirine karıştırmak için parmaklarınızı kullanın.Aslına bakarsak o bukleler yakalamak için fazladan kuvvetli saç spreyi ince bir sis kullanın.

Tavsiye edilen Ürünler:
Paul Mitchell gidiş dönüş Liquid Curl Definer deneyin. Teknik olarak naturel bukleler ya da dalgalar için, fakat klima ve koruma ile curl ürün her tarafında düşük kurutma süresi yararına bu biçim için !
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Oval, Dairesel, Kare, uzun yada yürek yüzler bu biçim giyebilir biçiminde. Yumuşak kaprisli bukleler ilave ederek alışılagelmiş düz saç modeli başkalaştırmak tezgâhtar olur ve daha dişi görünmesini sağlar. Bukleler daha dizilerin sonuna içten yakalamak yerine saçlar için yırtıcı bukleler daha ince ve sofistike seçimi meblağ.

Iyi mi Biçim:

Temiz ve kuru saç ve bir tarafa saçınızı parmaklarınızla yada bir tarak ile derin parçası ile başlayın.Saçınızın üstteki kısmını Yukarı bölümünde oldukça daha kolay yönetebilirsiniz.1” büyüklüğünde bir varil yada birazcık daha büyük ve düştü curling bölüm aşağıda süregelen curling demir açın.Sonrasında daha alçak bölümde maşası bitirmek, üstteki açılır ve curl devam ediyor. Saç son birkaç inç curl ihmal etmeyin yalnız bu değin üstüne yumuşak doku tutun.Demir ile sırt ve yüz uzaktan bir sempatik, arkana bakma süpürüldü oluşturmak için patlama alt uçları çevirin.

Tavsiye edilen Ürünler:
Ben bukleler yerine saç spreyi bukleler gözetmek için hafifçe bir sprey yapışkan ya da sert, o yüzden seçim görünmesini istemiyorum. Prive tarafınca parlaklık ve yumuşaklık eklemek için Flash Parlaklığı seviyorum.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Bazı tatlı dalgalar ve bukleler ile bu açıları yumuşatmak süre Kare yüz şekilleri yine yine şahane görünüyor. Diğeri tüm yüz şekilleri bu seçimi giymek de olabilir. Saçlarınız dalgalı doku düz, orta kalınlıkta ince ise, kuşkusuz bu saç modeli elde edebilirsiniz.
Ipucu:
Bunun yerine oluşturmak için saçlarını küçük çörekler ile curling demir, bir uyku kullanarak. Uyanmak ve tüm gün sürecek bazı yumuşak bukleler tadını çıkarın!

Sinirli Shag

Lachane, Elon Salon, Marietta, GA nazaran biçim

Bu orta uzunlukta saç modeli sağ omuz düşer ve şaşadan ton vardır. Biter tüm saçın şişkin ve gerilmiş bir his vermek için bir tıraş bıçağı ile kesilir. Patlama ve katmanlar yüz çerçeve tezgâhtar olan doku ton var.

Seçimi Iyi mi:

Bir kürek fırça ile mümkün olduğunca pürüzsüz ve düz iplikler için kuru saç darbe.Doğrusu bak bitirmek için düz bir demir.Yuvarlak bitirmek için yüzüne içten demir konik.

Tavsiye edilen Ürünler:
Redken Cam kalınca saç tipleri için orta kullanmak için inanılmaz bir ısı sakınan bir serum. Avuçlarını bazı ovmak ve sonrasında saçı ısı ile biçim verme öncesi ve sonrası çalıştırın.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Tüm yüz şekilleri bu yüzü çerçeveleyen saç modeli ile muhteşem görünecektir. Orta Düz kolaylıkla bu dış görünüş için idealdir ütülenir saç miktarlarda kalınca.
Anahtar Sözcük:
Bak iki gün kuru bir şampuan kullanın. Saç şekliniz daha uzun vakit tutmaya asistan olacaktır.

Tatlı Masumiyet

Flonnie Westbrook kadar biçim

Bu yumuşak sarı saç modeli yalnız omuzları geçmiş saç kesimi altındaki ışık katman ile kesilir. Saç tarafa ilgi ve doku için atılan birkaç bukleler ile ayrıldı.

Seçimi Iyi mi:

Temiz, kuru saç tellerini ve parça ile başlayın.Bazı lüleler rastgele pop 1” maşa kullanın. Yalnızca bazı parçalar ve curl al.Patlama, pürüzsüz ve genel görünümünü bitirmek düz bir demir kullanın.

Tavsiye edilen Ürünler:
Global Keratin Light Saç Spreyi Tutun. Bukle ve finalinden taming ve bukleler, dalgalar ve düz saçlar için esnek tutuş oluştururken bu ışık tutun hairspray yönetilebilir yetişmek ve Parlatıcı ekler.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Kare ya da dairesel şekilli yüzler bu dış görünüş ile inanılmaz görünecektir. İnce ya da kalınca düz dalgalı saç bu saç koparmak.
Anahtar Sözcük:
Saçların daha yumuşak ve dalgalı bir doku için curling sonradan parmaklarınızı çalıştırın.

Gece Yarısı Zerafet

Leah Veneri, Kahverengi Tasarım Enstitüsü, Akıl Veren tarafınca biçim –

Bu saç modeli omuzları geçmiş düşer ve yumuşak bukleler ile muhteşem görünüyor. Bağlı parça ve jet siyah bir saç bu bak sonraki seviyeye geçecek.

Seçimi Iyi mi:

Bir fırça ya da tarak ile alt ve taranacak yer temiz, kuru saçlar.Kullanmak bir, bir buçuk inç saç tellerinin uçlarına dalgalar eklemek için demir curling tepe.Düz demir tarafında patlama oldukça güzel ve şık duruyorlar.

Tavsiye edilen Ürünler:
Garnier sizin için fructis Anti-Serum Bukle derin kıvırcık, her bir saç telini yumuşatmak için kuru saç içine ıslatırken. Hakkaten bitirmek benzer biçimde bir ayna ile sıhhatli ve parlak saçlar için Garnier tüm Şık ve Parlaklık hat deneyin.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Kare şeklindeki yüzler hep yumuşak dokular ile tamamlanır. Organik olarak düz ya da dalgalı olan kalınca saç fantastik.
Anahtar Sözcük:
Saçını siyaha boyama abartmayın. Yalnız mecburi ve hiçbir şekilde ipuçları ile renk çekme vakit kökleri düzeltme.

Sarı saçlı Alımlılık

Emily Volk, Elon Salon, Marietta, GA kadar biçim

Bu kum sarısı rengi harikulade ve bu süper şirin saç modeli. Saç sağ omuz yüzü indirilmiş olanlar hariç sıfır katmanları ile kesilir. Katmanları sağ çene düşecek ve ağır ağır eğim aşağı. Tam blunt bangs bu süper şık belirmek için drama eklemek asistan olur.

Seçimi Iyi mi:

Bir kürek fırça ile kuru saçınıza mümkün olduğunca pürüzsüz ve parlak ipliklerini edinmek için darbe.İleri dairesel bir fırça ile kuru patlama darbe.Gerekirse, hakkaten pürüzsüz ve saç dibini düz demir.

Tavsiye edilen Ürünler:
Darbe kurutma ya da sıcak ütü kullanmadan ilkin saç tellerini sıcak bir koruma arabulucu kullanın. Paul Mitchell Super Skinny Serum Deneyin. Düz saç süratli eksilen kuru vakit muavin olur. Tatlı!
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Uzun oval yüzler tüm bangs ile muhteşem görünüyorsun. Orta doku ince ince kalınca saç idealdir. Düz saç naturel olarak daha iyi.
Ipucu:
Eğer ince saç en düşük katman en iyisidir. Daha noksan katmanları saç, göz ve hissedecek Fuller’ın içine kesti.

Curl Deli

Rachel Ricciardi, Kahverengi Tasarım Enstitüsü, Akıl Veren kadar biçim –

Bu naturel bukleler Inanılmaz görünüyorsun! Doku sahiden sorunları çözdüler patlama yan açılır. Derin bir ast kısmı ve dinç ipliklerini bu saç modeli okula kalabalığın öne yapmak.

Seçimi Iyi mi:

Saç nemli mahsul geliştirme gözde curl uygulamak.Taranacak geniş dişli bir tarak kullanın.Ellerini kaldırıp deseni ilerletmek için saç sıkıştır.Fön makinesi için bir difüzyon ağzı takının ve saçınızı kuru.Saç ayrıntılarıyla kuru olduğunda düz bir demir patlama ile düzeltmek için.

İstemci türü için bakmak tavsiye eder misiniz?

Tavsiye edilen Ürünler:
Fas Yağı Yoğun Curl Cream kıvırcık saçlı kızlar için inanılmaz! Yağ Tedavisi ile bukle parasız olacak, sıhhatli ipliklerini sağlamak için karıştırın.
En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:
Dairesel ve yürek şekilli yüzler hoş bu saç modeli ile mutlu olduk. Organik bukleler muhakkak bu biçim benimsemesi gerekir.
Anahtar Sözcük:
Bir kere bukleler gün baştan başa onları dokunmaktan kaçının biçim ve kuru. Onlara dokunmadan bukle ve tangles niçin olabilir.

.


About admin

Check Also

Daha MAC Strip Down – Makyaj ve Güzellik Blog

MAC'i seviyorum. 20'li yaşlarımın başına gelinceye kadar Ulta ya da Sephora'ya girdiğimi ya da duyduğumu ...