Uzun Saç İçin İpuçları | Uzun Saç Bakımı için 6 Bilmeniz Gerekenler İpuçları

uzun saçlar için ipuçlarıSaç uzatma almadıkça, uzun kilitler almak birazcık süre alabilir! Saçınız her yıl averaj 6 santim uzuyor, bu yüzden sonucunda istediğin uzunluklara ulaştın, artık onunla ilgilenmenin ve bu şekilde devam etmenin zamanı geldi. Uzun saç bakımını sağlamak için bu uzun saç iplerini bu uçlarla en iyi durumda tutun.

1. Sıcak Araçları Yerleştirin

Oldukça sayıda güzel saç ile günlük olarak biçim vermek cazip olabilir. Fakat tüm yapacakların uçlarını kızartmak ve saçlarına zarar vermek. Hakikaten uzun ve sıhhatli tutmak istiyorsanız, sıcak aletleri birazcık çıkarın. Her gün en fazla her gün bir saç maşası yada yassı demir deneyin ve kullanın ve sıcak alet kullanımından ilkin daima bir termal ısı koruma spreyi kullanın. Bir öneriye mi ihtiyacınız var? Tresemme Thermal Creations Isı Tamer Spreyi seviyoruz.

2. Derin Durumu Ihmal etmeyin

Bir tek bu sonları şartlandırmayın, bir gecede tamamen derinlemesine kullanın ya da haftada bir derinlemesine bakım uygulayın. Saçları onarmaya ve kilitleri yumuşatmaya destek olmak için mükemmel bir yol. Biz Ojon Hasar Ters Restoratif Saç Tedavisi severiz.

3. Aylık Saç Maskesi deneyin

Ayda bir kez, bilhassa de saçlarınız renkle tedavi ediliyorsa yada bu yaz güneşte oldukca fazla güneşleniyorsanız, saç maskesi kullanın. Ek olarak ustalaşmış bir tedavi için salonunuzdan bir buluşma alabilirsiniz.

4. Tertipli Trimler alın

Uzun uzunluklarda, tertipli saç süslerinde atlamak cazip gelebilir. Ne de olsa, onu büyütme amacı kati olarak kesmek değildi! Sadece tertipli süslemeler uçlarınızı güzel ve sıhhatli tutacaktır, bu yüzden minimum 6 ila 8 haftada bir stilistinize göz atın ve kesinlikle bakın.

5. Bu Vitaminleri Alın

Saçlarınızın daha da süratli uzamasını mı istiyorsunuz? Saç ve tırnak büyümesini teşvik eden Biotin benzer biçimde reçetesiz satılan bir vitamin deneyin.

6. Günlük Şampuanı Atla

Günlük olarak şampuan kullanmanın saçınızı kurutabileceğini biliyor muydunuz? Günlük şampuandan kurtulun ve bunun yerine saçınızı her gün yada mümkünse her iki günde bir sudan geçirin. Köklerinizin içinde yağlanma bulunduğunu fark ederseniz, Suave Professionals Dry Shampoo Spray benzer biçimde kuru bir şampuan kullanın.

Uzun saçlar için tüm bu mükemmel ipuçlarına haiz olduğunuza nazaran, yeni bir uzun saç modeli seçmenin zamanı!


About admin

Check Also

Yazları bu 6 sıcak hava saç modelleri ile serinlemek

Kuşkusuz, oldukca sayıda evcil hayvan peelingim var. Fakat en büyük sıkıntılarımdan birinin ne işe yaradığını ...