Yazları bu 6 sıcak hava saç modelleri ile serinlemek

Kuşkusuz, oldukca sayıda evcil hayvan peelingim var. Fakat en büyük sıkıntılarımdan birinin ne işe yaradığını bilmek ister misin? Boynunuzun dibinde terlemekten ortaya çıkan o ufak nemli nokta – kendinizi oldukca fazla egzersiz yapmamış olsanız bile! Ve beni saç çizginin çevresinde belirten ufak pişmeden damlalara sokma.

Gene de, sevgili saç sevenler, söylenmelidir: Birazcık ter, şanlı bahar ve yaz havası için ödediğimiz bedeldir. Bu, sıcak aylarda serin tutmak için harekete geçemeyeceğiniz anlamına gelmez. Önümüzdeki beş ay süresince, aşırı ısı yükünü asgariye indiren saç stilleri (ve dolayısıyla ter suyunu) kullanmanızı öneriyorum. Aşağıda vurguladığım altı sıcak hava saç modeli ile başlayabilirsiniz.

Beş iplikçik örgü

Tamam, böylece süratli bir yan örgünün çılgınca bir çözüm bulunduğunu, çılgınca en kolay çözüm bulunduğunu biliyoruz, hazırlanmak için 10 dakikanız olduğunda karşılaşacağınız “saçlarımı ne yapacağım ?!” ikilemi. İsterseniz evde dolaşıp deli bir kadın şeklinde, saati yenmeye çalışırken ya da yeleğinizle uğraşmak istemezseniz, yan örgüyü tavsiye ederim. Fakat bir tek herhangi bir yan örgü değil. Oh hayır. Milyonlarca kez daha serin görünen ve daha çok çaba gerektirmeyen beş telli yan örgüsünü öneriyorum. (Ek olarak saçları boynunuzdan uzak meblağ.) Bobbyglam sizi videodaki adımlardan geçirir.

Fransız Örgülü At Kuyruğu

Yazları yüksek at kuyruğundan oldukca ne feryat atar? Dondurma ve plaj topları bir ihtimal, fakat ne dediğimi anlıyorsun. Gene de, saçlarınızı herhangi bir eski midilli kuyruğuna atmak ve kapıyı çalıştırmak istemezsiniz. Sonuçta, korumak için bir saç ününüz var. Ooh'ları ve ahh'leri toplayacak kolay bir at kuyruğu stili için Lilith Moon’un “Fransız Örgülü At Kuyruğu” nu denemenizi tavsiye ederim. Bu stile ciddi şekilde aşığım. Sokakta takan herhangi birinizi görürsem, durup size beşlik vermem gerekebilir. Tüm işler için video öğreticisine göz atın.

Fransız örgülü at kuyruğu sıcak hava saç modeli

Büküm örgü

Mmk, bu yüzden hiçbir şey alnınıza konan terli saçlar kadar çılgınca olmaz. Anlatmaya gerek yok, bu herhangi bir kadının istediği son şey olan bir sivilce salgını niçin olabilir. “Terli, keçeleşmiş kıl tesirinin” çözümü yüzünüzdeki / alnınızdaki kılları temizlemektir. Bu “Twist Braid” saç stili ile bir tek daha serin kalmayacak, hem de sempatik görüneceksin! Öğretici, “Imagine Ale” blogunu yöneten Alejandra Amador Vidal'den (yada Ale) geliyor. Yoldam saçınızın çoğunu aşağı meblağ, sadece patlama / yüz çerçeve katmanlarınızı tatlı, merkez dışı, bükülmüş bir örgü halinde süpürür.

sıcak hava saç örgü twist

Vimeo'dan Ale Vidal'dan Örgü Saç Örgüsü Eğitimi.

Yazları saç şal

Bu, bahçede çalışmak yada evi temizlemek için sıcak günler için mükemmeldir. Saçlarınızı yüzünüzden yukarı ve dışarıdan / boynunuzdan uzak meblağ, fakat gene de pozitif görünüyorsunuz sevgilim. Bunu evin haricinde da görebiliyorum. Fazlaca fazla olasılık! Bu hususi “yazları saç tokası” öğreticisi, bilmenizde fayda olan her şeyi özetleyen detaylı ve resimli bir öğretici olan Daha Fazla Tasarım Lütfen blogunda yer almıştır. Şal / fularınızı pençe yada süratli bir Fransız kıvrımına tutturulmuş saçlarla beraber takmanızı tavsiye ederim.

sıcak havalarda baş öğreticisaç şal öğretici

Tembel Kız Sütçü Kızı Örgüsü

Devamlı “tembel” kelimesi her şeyin üstünde olduğum bir öğretici tanımdadır. Ve sanırım, siz de, bu altyazı başlığı dikkatinizi bu kadar oldukca okuduysa. Dil blogu Chic blogunda “M” de bizlerden biri. “Kimi zaman saçlarımı düzeltecek vaktim yok” diyor. “Benim için kirli saçlar için muhteşem süratli bir çözüm olan sütçü kızağımını işaret et.” Standart sütlü kızak örgütünün bu kısaltılmış versiyonunun tamamlanması, çeşitli saç dokularında 10 dakikadan fazla sürmez. Kazanın!

sıcak hava saç modelleri milkmaid örgü

Üçlü Örgülü Tarçınlı Çörek

Tamam, bu yüzden yan örgüyü, at kuyruğunu ve kılları örttüm. Bir çörek iyi mi ekleyemem? Bir çörek yada üst düğümü kolaylaştırırken, bu yaz daha azca beklenen bir şey öneriyorum. Bayanlar, Tarçınlı Rulo Çörek ile tanışın. Mmm… tarçın ruloları. Ahem. Bu size, en tepesinde tarçınlı rulo çörekler yaratan Çil Tilki’den Emily'den geliyor. İsterseniz bir tek birine yapışabilirsiniz.

tarçınlı rulo topuz sıcak hava saç modeli

BONUS: Bu yaratıcı eşarp saç stilleriyle de havalı ve şık olun!


About admin

Check Also

Uzun Saç İçin İpuçları | Uzun Saç Bakımı için 6 Bilmeniz Gerekenler İpuçları

Saç uzatma almadıkça, uzun kilitler almak birazcık süre alabilir! Saçınız her yıl averaj 6 santim ...